Zorla bitirilen site chip online

Bu konuyu okuyanlar

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
İlk üye olduğum sitedir 2010 civarı gayet iyyidi birçok arkadaş edinmişimdir ancak yönetimin beceriksizliği siteyi bitirdi 2012 civarı yapılan çifte standartlar birçok kez dile getirmemize rağmen düzelmemiştir eleştiri konularımız silindi en son birçok üye siteden gitti 2. gelem tayfada belli bir süre sonra terk etti denetmenlerin küfürlü konu açtığı biryer haline geldi siteyi sevdiğimden bırakmadım pc oyun ve donanım bölümüne ben ve 1-2 arkadaş dışında yanıt veren kalmadı diyebilirim siteye sağlam emek vermişimdir 6 senede 5 bin mesaj 300 küsür teşşekkür bir okadarda butona basmıyanlar övünmek için yazmıyorum yapılan nankörlüğü göstermek için yazıcam geç yönetim müdahalesi ile birçok kavga başında biticekken don lastiği gibi uzadı sonunda sağlam üyeler banlandı vs en son siteye katkım olsun diye denetmenlik için mail attım 2 gün yanıt gelmeyince geçmişten gelen durum ile bir mail daha attım ve gelen cevap komedi böle yaparak birde üstüne denetmenlikmi bekliyorsun diye bir yanıt :)) bir sorunu 5 ayda çözmiyen yönetimdende böle bir yanıt beklenirdi şimdi denetmenlik alamadı gelmiş yazıyor diye düşünen olabilir ancak sitenin popüler zamanında bile başvurmadım ölü zamanında harekete geçirmek için istedim ancak umursamaz yönetim yine kendini gösterdi dalga geçer gibi birde sorun bildirdiğim konu silindi eskiden iyi bir site olsada şuan için öldü diyebilirim ne yönetim var nede üye el birliği ile mafettiler siteyi adminler....

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
An itibari ile üyeliğimide sildim artık buraya ağrlık vericem hayırlısı :)
217gPL.png

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
bu şiir sana gelsin o zaman :D aramıza hoşgeldin

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
SDN'e katkın olması dileği ile, Hoş geldin. :cool:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Katılıyorum chip bitti artık.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Katılıyorum chip bitti artık.

Aslında bilerek bitirildi bence tecnopat açılınca sitede bilinçli kötüye gidiş ve üye kaçırtma olduğuna inanıyorum bilerek yapsalar bu kadar bozulmazı ve siteyi terkeden çok eski bir üye bana yöneticilerin sevmediği üyeleri atmak için fake hesaplar açıp kavga çıkardığını sölemişti yamyamyar diye bir grubumuz vardı sitenin bilgili insanları toplanıp sohbet eder yardım isteyene yardım ederdi tamda başımıza geldi yönetim bize salça olan vatandaşı güya savcılığa verdik dedi ama geri gelip durdu rahat 10 tane sağlam üye gitti o yıllarda çok dedik bu site bozulacak dinlemediler tabi amaçları başka benim bilgim bu.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Hoş geldin değerli kardeşim.

Bu sitenin kurucusuyum. Tek başıma bir şey yapmam imkansız. Bu forumu birlikte büyütelim.

Şahsım adına, yapmam gereken ne varsa hazırım.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Hoş geldin değerli kardeşim.

Bu sitenin kurucusuyum. Tek başıma bir şey yapmam imkansız. Bu forumu birlikte büyütelim.

Şahsım adına, yapmam gereken ne varsa hazırım.

Hoş bulduk bundan sonra sitenize bilgim ve muhabbetim yettiğince katkıda bulunmaya çalışıcam zamanla tanışır kaynaşırız tüm arkadaşlar ile ilginize teşekkür ederim ...

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
İlk üye olduğum sitedir 2010 civarı gayet iyyidi birçok arkadaş edinmişimdir ancak yönetimin beceriksizliği siteyi bitirdi 2012 civarı yapılan çifte standartlar birçok kez dile getirmemize rağmen düzelmemiştir eleştiri konularımız silindi en son birçok üye siteden gitti 2. gelem tayfada belli bir süre sonra terk etti denetmenlerin küfürlü konu açtığı biryer haline geldi siteyi sevdiğimden bırakmadım pc oyun ve donanım bölümüne ben ve 1-2 arkadaş dışında yanıt veren kalmadı diyebilirim siteye sağlam emek vermişimdir 6 senede 5 bin mesaj 300 küsür teşşekkür bir okadarda butona basmıyanlar övünmek için yazmıyorum yapılan nankörlüğü göstermek için yazıcam geç yönetim müdahalesi ile birçok kavga başında biticekken don lastiği gibi uzadı sonunda sağlam üyeler banlandı vs en son siteye katkım olsun diye denetmenlik için mail attım 2 gün yanıt gelmeyince geçmişten gelen durum ile bir mail daha attım ve gelen cevap komedi böle yaparak birde üstüne denetmenlikmi bekliyorsun diye bir yanıt :)) bir sorunu 5 ayda çözmiyen yönetimdende böle bir yanıt beklenirdi şimdi denetmenlik alamadı gelmiş yazıyor diye düşünen olabilir ancak sitenin popüler zamanında bile başvurmadım ölü zamanında harekete geçirmek için istedim ancak umursamaz yönetim yine kendini gösterdi dalga geçer gibi birde sorun bildirdiğim konu silindi eskiden iyi bir site olsada şuan için öldü diyebilirim ne yönetim var nede üye el birliği ile mafettiler siteyi adminler....
2007de katıldım o siteye recep baltaş felan vardı o zamanlar forum iyiydi eskiden sdn pek bilmezdim ben chipte takılırdım sürekli buraya amcaoğlunun tavsiyesi ile geldim :D

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
2007de katıldım o siteye recep baltaş felan vardı o zamanlar forum iyiydi eskiden sdn pek bilmezdim ben chipte takılırdım sürekli buraya amcaoğlunun tavsiyesi ile geldim :D

Recep beyide kaçırdılar siteden zaten :D sdn güzel bir forum adminleri ilgili tempo yüksek umarım hep böle kalır.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
orası bana ceza vermiyen tek forum burda müzik bölümünden yasaklandım nedense...

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
orası bana ceza vermiyen tek forum burda müzik bölümünden yasaklandım nedense...

Normal hocam ceza verecek bir yönetim yok chipte yani eşşeği saldım çayıra derler aynı hesap eskiden çok iyyidi de işte devam etmedi.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
orda ne dinliyon varmydı?
ölürse ölsün...
ivan drago da böyle demişti...

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
orda ne dinliyon varmydı?

Daimi bir konu yoktu hatırladığım kadarı ile arada üyelerin açtıkları başlıklar vardı ne dinliyorsunuz adı altında chipde genelde sohbet konuları bulunuyordu dünya tarihinin en uzun konusu vs bizim kapanan konu yamyamlar sohbet bölgesi gibi buralarda takılıyorduk sohbet ve müzik için.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Daimi bir konu yoktu hatırladığım kadarı ile arada üyelerin açtıkları başlıklar vardı ne dinliyorsunuz adı altında chipde genelde sohbet konuları bulunuyordu dünya tarihinin en uzun konusu vs bizim kapanan konu yamyamlar sohbet bölgesi gibi buralarda takılıyorduk sohbet ve müzik için.
çok zahmetli olmuş orası şifreyi unutmuşum (chrome sevmemiş şifresi yok)...

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Chip Online eskiden iyi bir siteydi. Forumla ben iliskim olmasada ana sayfa tasarimi oldukca iyidi.. Degistirdiler tasairimi hersey karman corman ettiler. Bende bir daha ugramaz oldum. Yoksa hergün haberlerimi okurdum. Birde Facebook Sayfalarina bakin tek bir tane yazan sahis bile yok.. Birsey sorsan bile cevap aldigin yok.. Neyse ben burda 7 senelik üyeyim.. Her nekadar birseyler yazmamis olsamda baya eskiyim... Son olarak iPhoneyardim.net sitesinde takiliyordum.. 3 bin küsür mesaj ( cogu yardim) olmasina ragmen sözde müstehcen yazilar yaziyoruz diye banladilar.. Umrumda degil. Onlar kaybetti. bende artik bu foruma agirlik vermeye karar verdim..

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bu arada Confickeri niye banladiniz? Acin bunun banini. Sitede epey emektar bir üye..

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Üslubunuza dikkat eder misiniz ? Açın bunun banını çok kaba bir kelimedir . Ban yediyse elbet sebebi vardır . :)

Saygısızlığa gerek yok burada kimseye çifte standart uygulanmıyor. Banlandıysa bi sebebi vardır

Siz ikinizde trölsünüz galiba.. Her ikinizinde sitede üyelik tarihleri nerdeyse ayni. Buraya ortam bozmaya gelmessiniz galiba. Bence yöneticileri sizi gözetim altina alsalar fena olmaz dogrusu.. . Daha üye olali 2 ay olmus uslup hakkinda ahkam kesmek size mi kalmis? Biz nasil mesaj yazdigimizi gayet iyi bilyioruz. Ve ne senden nede ondan nede baskasindan tüyolara ihtiyacimiz yok bizim.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Siz ikinizde trölsünüz galiba.. Her ikinizinde sitede üyelik tarihleri nerdeyse ayni. Buraya ortam bozmaya gelmessiniz galiba. Bence yöneticileri sizi gözetim altina alsalar fena olmaz dogrusu.. . Daha üye olali 2 ay olmus uslup hakkinda ahkam kesmek size mi kalmis? Biz nasil mesaj yazdigimizi gayet iyi bilyioruz. Ve ne senden nede ondan nede baskasindan tüyolara ihtiyacimiz yok bizim.
Bunu yıllar sonra bu foruma sırası gelince giren birisi söylüyor demek . Bana veya diğer arkadaşa ortam bozmaya geldiniz gibi iftiralar atmanız da hiç hoş değil. Ayrıca ben her sabah gözümü sdn forum ile açıyorum . Biz size ne hakaret ettik,ne de niye yorum yapıyorsunuz dedik . Hala üslubunuza dikkat etmiyorsunuz. 2009 yılında üye olmuş olabilirsiniz ve bende 2 ay önce üye olmuş olabilirim bu bilgiler ne sizi,ne de beni ilgilendirir . Sizin gibi sert çıkmayacağım çünkü "forum kuralları gereğince" (galiba okumamışsınız bir okumanızı tavsiye ederim) tartışma çıkaracak şeyler siliniyor . Ben adam gibi sizi uyardım ve aldığım karşılık beni şok etti .

Bol Saygılı Günlere Diliyorum ...

İyi Geceler ...

Allah rahatlık versin :)

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bunu yıllar sonra bu foruma sırası gelince giren birisi söylüyor demek . Bana veya diğer arkadaşa ortam bozmaya geldiniz gibi iftiralar atmanız da hiç hoş değil. Ayrıca ben her sabah gözümü sdn forum ile açıyorum . Biz size ne hakaret ettik,ne de niye yorum yapıyorsunuz dedik . Hala üslubunuza dikkat etmiyorsunuz. 2009 yılında üye olmuş olabilirsiniz ve bende 2 ay önce üye olmuş olabilirim bu bilgiler ne sizi,ne de beni ilgilendirir . Sizin gibi sert çıkmayacağım çünkü "forum kuralları gereğince" (galiba okumamışsınız bir okumanızı tavsiye ederim) tartışma çıkaracak şeyler siliniyor . Ben adam gibi sizi uyardım ve aldığım karşılık beni şok etti .

Bol Saygılı Günlere Diliyorum ...

İyi Geceler ...

Allah rahatlık versin :)

Senin yazdiklarina zaten birsey söyledim mi ? .. Bir logo yapip gecistirdim... Ama arkandan gelen sahis yazdigi yaziyla "terbiyesiz" yakistirmasi yaparsa o halde tabiki DUR derim.. Eh onca mesaj ve yazinin icinden benim yazima takildiysaniz tabiki trölsünüz diye süphelenirim.. Söz konusu banlanmis olan SAHIS oda uzun süre burada olup epey aktiv bir kisi. ki bence sitede onu tanimayan yok.. O yüzden ben yazimla espiri betimlemesi yaptim. Oraya bir kac ta xD yazmadigim ya da siritan ve dislerini ve dilini disariya cikaran bir smiley koymadik diye bu demek degildir ki espiri yapmiyoruz...

Herneyse bence tartismaya gerek yok. Sizden tek ricam , yönetici veya admin olmadiginiz sürece sitede diger sahislarin ne ve nasil yazdiklarini elestirmezseniz bence daha iyi olur. Bu sekilde ne tartisma cikar nede ortam bozulur... Eger yazdiklarimda sakincali birsey varsa moderatörler zaten gereken uyariyi yapiyorlar..