Zoom h1n ses kayıt ci̇hazı ayrıntılı Türkçe i̇ncelemesi̇

Bu konuyu okuyanlar

Akbulut Hamza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Herkese merhaba.

Bu video da ilk Türkçe incelemesini çekmeyi başardığım zoom h1n ses kayıt cihazını inceliyorum. Cihazın tüm özelliklerine kadar değildiğim videoyu izlediğiniz de aklınızda cihaz hakkında soru işareti kalmayacak. İyi seyirler :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Daha ucuz şeyler var mıdır? Fazla pahalı...

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
O turuncu saçma aydınlatmadan üst sürümlerindeki gibi mavimsi bir ekran aydınlatması daha iyi olmuş. Almayı düşündüğüm bir üründü ama en son H6'ya kadar bütçeye kıymaya karar verdim ama daha almış değilim bakalım ses mevzusu nasılmış :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
O turuncu saçma aydınlatmadan üst sürümlerindeki gibi mavimsi bir ekran aydınlatması daha iyi olmuş. Almayı düşündüğüm bir üründü ama en son H6'ya kadar bütçeye kıymaya karar verdim ama daha almış değilim bakalım ses mevzusu nasılmış :)
Hocam videoda mı kullanacaksınız? 1800tl vay be!

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Hocam videoda mı kullanacaksınız? 1800tl vay be!
Evet videolar için ses sorununu komple çözmek için yatırım yapmak şart :) Yaka mikrofonu alıyoruz ama tam randımanlı ses almak için iyi bir ses kayıt cihazı almak gerekiyor :) H1N yenilenmiş ve önceki sürümüne göre ses kayıt konusunda çok bir karakter değişikliği yapılmamış ama eksiklikleri ve özellikle çıt kırıldım plastik yapısı düzeltilmiş. H6 bu konuda en iyisi zaten özellikle özelleştirilebilir mikrofon yapısıyla :)

Akbulut Hamza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet videolar için ses sorununu komple çözmek için yatırım yapmak şart :) Yaka mikrofonu alıyoruz ama tam randımanlı ses almak için iyi bir ses kayıt cihazı almak gerekiyor :) H1N yenilenmiş ve önceki sürümüne göre ses kayıt konusunda çok bir karakter değişikliği yapılmamış ama eksiklikleri ve özellikle çıt kırıldım plastik yapısı düzeltilmiş. H6 bu konuda en iyisi zaten özellikle özelleştirilebilir mikrofon yapısıyla :)
h6 muazzam zaten hocam eğer bütçeyi çıkarabiliyorsanız hiç düşünmeyim. Bana şimdilik dış çekimler için yeterli geliyor bu. Ama iki tane yaka mikrofonu takmak isterseniz, o zaman üzebilir :) Bakalım durum neyi gösterecek.