Zenfone Zoom S

Bu konuyu okuyanlar

karayel16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba

3-4 yıl idare edebilecek donanımsal açıdan iyi, batarya canavarı telefon arıyorum. P2 baktım fakat güncelliğini yitiren, kamerası da orta seviye kalan bir telefon. Zenfone Zoom S modeli gözüme çarptı. Donanımsal özellikler ve 5,5 inç tam benlik. Ekran kalitesi ve kasa kalitesi çok iyi görünüyor. Fiyatı da 2500'den 1900 TL'ye düşmüş. Kamerayı çok kullanan biri değilim ama donanım ve kamera bu telefonda toplanmış resmen.
Aranızda bu telefonu kullanan var mı? Ekranda kronik beyaz çizgi sorunu varmış ama performansa ya da kullanıma engel olmuyormuş. Yani sadece göze batan ufak bir kusur, alışınca sorun etmeyenler var. Bazıları da bu sorunla hiç karşılaşmamış. Kullananlar varsa yorumlarını yazabilir mi rica etsem?

Görsel beyaz çizgi sorunu ile ilgili

Ekli dosyalar

• 15.jpg
    15.jpg
    76.4 KB · Görüntüleme: 441

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
2000 tl'ye daha iyi donanımlı telefon alabilirsiniz. Donanımı biraz eski ve zayıf. Sony Xz1 ya da Nokia 8 kesinlikle daha iyi olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama batarya olarak ne kadar memnun eder bilemem , bahsettigim telefonlar pil olarak iyi ama canavar denemez.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İşe yaramaz sıkıntılı cihaz

karayel16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2000 tl'ye daha iyi donanımlı telefon alabilirsiniz. Donanımı biraz eski ve zayıf. Sony Xz1 ya da Nokia 8 kesinlikle daha iyi olur.

Ama batarya olarak ne kadar memnun eder bilemem , bahsettigim telefonlar pil olarak iyi ama canavar denemez.

PCmark pil testinde 13,5 saat almış. İşlemci için zayıf diyorsanız belki evet ama bana yeterli. 5000 mah yeter da artar.
XZ1 ve Nokia 8 iyi cihazlar ama batarya konusunda çok yetersiz kalırlar.

İşe yaramaz sıkıntılı cihaz
Kullandınız mı nesi sıkıntı?

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
PCmark pil testinde 13,5 saat almış. İşlemci için zayıf diyorsanız belki evet ama bana yeterli. 5000 mah yeter da artar.
XZ1 ve Nokia 8 iyi cihazlar ama batarya konusunda çok yetersiz kalırlar.

Kullandınız mı nesi sıkıntı?

Kameradan şikayet var puslu çekiyormuş
Ekranda kayma ve sararma oluyormuş
Birçok insan geri iyade etti

karayel16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kameradan şikayet var puslu çekiyormuş
Ekranda kayma ve sararma oluyormuş
Birçok insan geri iyade etti

Yana kayma sorununu şimdi araştırdım ve moralimi bozdu
Batarya canavarı olup donanımları da iyi olan telefon yok mu başka? 3 haftadır araştırıyorum gerçekten ideal telefon bulmak çok zor

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bütçeniz ne kadardı bende araştırabilirim

karayel16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bütçeniz ne kadardı bende araştırabilirim

Max. 2000 TL

Zenfone Zoom S'in 2017 Mayıs ayında önceki üretimlerde sorun olduğu yazılmış. Ama kullanıcı yorumu bunlar. Resmi olarak bir bilgi bulamadığım için emin olamadım. Mayıs'tan sonra panel güncellenmiş diye gördüm ama yabancı site linki atmam belki yanlış olur. Şu anda Temmuz-ağustos 2017 üretimi satılıyor mu bilmiyorum

En az 32 GB depolama ve 3 GB RAM. Batarya canavarı olacak olması şart. Kamera-video orta ya da biraz üstü. Mümkünse Xiaomi olmasın :)
Fikirlerinizi beklerim teşekkürler :)

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Max. 2000 TL

Zenfone Zoom S'in 2017 Mayıs ayında önceki üretimlerde sorun olduğu yazılmış. Ama kullanıcı yorumu bunlar. Resmi olarak bir bilgi bulamadığım için emin olamadım. Mayıs'tan sonra panel güncellenmiş diye gördüm ama yabancı site linki atmam belki yanlış olur. Şu anda Temmuz-ağustos 2017 üretimi satılıyor mu bilmiyorum

En az 32 GB depolama ve 3 GB RAM. Batarya canavarı olacak olması şart. Kamera-video orta ya da biraz üstü. Mümkünse Xiaomi olmasın :)
Fikirlerinizi beklerim teşekkürler :)
Huawei mate 9
Galaxy c9
Meizu m6 note
Lenovo p2 de var ama pek iyi değil
Xiaomi ninde batarya kapasitesi yüksek olanı var ama siz istemiyırsunuz

Zoom s in yeni yorumlarını okudum olumlu yorumda var olumsuz yorumda

karayel16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei mate 9
Galaxy c9
Meizu m6 note
Lenovo p2 de var ama pek iyi değil
Xiaomi ninde batarya kapasitesi yüksek olanı var ama siz istemiyırsunuz

Zoom s in yeni yorumlarını okudum olumlu yorumda var olumsuz yorumda

Evet kronik sorunun kesin cevabını bulamadığım için günlerdir araştırma halindeyim hep. Yoksa tam alacağım telefon. Teşekkürler

Josephboom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 gündür kullanıyorum hala sormak istediğinniz bir şey varsa sorabilirsiniz