Zenfone 6 sizce nasıl

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mevlüt Aydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar asus zenfone 6 sizce nasıldır:wink:.Bilgisayar konusunda iyi olduğu kadar telefon konusundada iyi olacakmıdır .
birde asus zenfone 6 nın yanına kıyaslanacak telefon varmıdır:huh:

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
F/P oranında gayet iyi bir model fakat fazla büyük bence

Mevlüt Aydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben almıyacağım arkadaşımın alası var büyüklük hiç konu değil sistem konusunda iyimidir oyunlarda kasma falan olurmuki aldığına pişman olurmu.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ben almıyacağım arkadaşımın alası var büyüklük hiç konu değil sistem konusunda iyimidir oyunlarda kasma falan olurmuki aldığına pişman olurmu.

O fiyata o ekran büyüklüğünde daha iyi bir telefon alamaz. Ama bütçeyi yükseltirse işler değişir

Mevlüt Aydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu telefonu almayı çok istiyor bazı telefonculara sorduk.
-telefon bozulduğu zaman garantiye yolladıklarında en az 2 aydan aşşağı gelmiyormuş sizce doğrumudur.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bu telefonu almayı çok istiyor bazı telefonculara sorduk.
-telefon bozulduğu zaman garantiye yolladıklarında en az 2 aydan aşşağı gelmiyormuş sizce doğrumudur.

Bir kere servis süresiyle ilgili müşterinin hakları var işiniz servise düşmez inşallah Türkiye'de. Bu marka için söylemiyorum asus samsung vs. Gibi markaların hiçbirinin servisi kaliteli değil. Ki yasal hakkınız olarak 30 günü geçerse(gün sayısı yanlış olabilir) tüketici hekem heyetine başvurarak para iadesi alabilirsiniz.

Mevlüt Aydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz olsaydınız alırmıydınız...:biggrin::biggrin: birde 1500 geçmiycek telefon önerirmisiniz:w00t:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...