Zenfone 5 - Mi Mix 2 - P20 Lite ?

Sizce Hangisi?

• Asus Zenfone 5

Kullanılan: 5 71.4%
  • Huawei P20 Lite

Kullanılan: 0 0.0%
  • Xiaomi Mi Mix 2

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

oznaykurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zenfone 5 - Xiaomi Mi Mix 2 - P20 Lite ?

Güzel bir kamera, ortalama veya güzel donanım, tasarım, ses, ekran yönünden seçici biriyim kullanım yönlerim bunlar.

Şuan Zenfone 5 düşünüyorum gerek özellikleri olsun, gerek bir sorunla karşılaşsam muhatap bulabilecek olmam olsun, gerek tasarımı ve güzel bir kamerası olması.
Mix 2'yi düşünmeme nedenim kamerasının fiyat segmentine göre oldukça kötü bir durumda olması ve kulaklık girişinin type-c olması ancak tasarım ve donanım yönünden gayet güzel bir telefon.
P20 Lite 'ı ise açıkcası pek olumlu görmüyorum ancak Zenfone 5 ve bunun arasında düşünüyorum.

Başka önerilere de açığım detaylı yazarsanız sevinirim :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Seçenekler arasından Xiaomi mi mix 2 daha güzel güçlü, performanslı bir cihaz.
İthalatçı olması konusunda problem yaşamaktan endişeliyim diyorsanız Nokia 8'i tercih edebilirsiniz. :)

oznaykurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seçenekler arasından Xiaomi mi mix 2 daha güzel güçlü, performanslı bir cihaz.
İthalatçı olması konusunda problem yaşamaktan endişeliyim diyorsanız Nokia 8'i tercih edebilirsiniz. :)
Gerçekten çok sevdiğim bir marka haline geldi Xiaomi ancak telefonlarına pek güvenemiyorum. Geçmişte çok uzun süre Lenovo ve Asus kullandım. Lenovo'nun servisleri genellikle çevremdekilerin telefonunu 1 ayı geçen sürelerce vermedikten sonra parasını geri iade etme benzeri yollara gidiyorlardı. Asus'ta hiç sıkıntıyla karşı karşıya gelmedim bu yüzden biraz güvenim sağlam ve gerek kamerası, gerek tasarımı ile cidden beni etkileyen bir telefona sahipler. Araştırmaya devam ediyorum Ağustos-Eylül arası bir tarihte almayı düşünüyorum.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Gerçekten çok sevdiğim bir marka haline geldi Xiaomi ancak telefonlarına pek güvenemiyorum. Geçmişte çok uzun süre Lenovo ve Asus kullandım. Lenovo'nun servisleri genellikle çevremdekilerin telefonunu 1 ayı geçen sürelerce vermedikten sonra parasını geri iade etme benzeri yollara gidiyorlardı. Asus'ta hiç sıkıntıyla karşı karşıya gelmedim bu yüzden biraz güvenim sağlam ve gerek kamerası, gerek tasarımı ile cidden beni etkileyen bir telefona sahipler. Araştırmaya devam ediyorum Ağustos-Eylül arası bir tarihte almayı düşünüyorum.
Xiaomi'nin zaten bir kaç haftaya Türkiye Hizmeti, Servisi sunulacak. O zaman hiçbir problem kalmaz. :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Ürünler şimdiden artık Türkiye Garantili Oldu bile. Artık ithalatçı sıkıntısı kalmadı. :)
Ek vergiler gelmeden satın alın derim.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ben donanıma para veren olduğum için mi mix 3

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mi mix 2

Son düzenleme: