Zenfone 5 Lite

Bu konuyu okuyanlar

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Merhabalar,
Ben Turk Telekom'un verdiği Asus Zenfone 5 Lite A502CG aldım daha yeni turk telekom ofisinde adam açmış bakmıştı telefona ama eve gittiğimde kulaklık çıkmadı içinden aceba kutudan mı çıkmıyo yoksa ofisde mi kaldı ona gore gidecemde zaten adamla papaz oldum sımdı gıderım kulaklık çıkmaz orda rezil felan olurum önce size soruyum dedim kutusunun içinden kulaklık çıkıyo mu normal zenfone 5 'in kutu açılış videosunu izlemiştim Tolga abi'nin videosunu orada çıkıyordu şimdiden teşekkür ederim.
[h=3][/h]

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
[MENTION=436265]BySeeker[/MENTION] kardeşim bende ttnet ten asus zenfone 5 aldim kutuyu actim kulaklık yok yani ttnet-türk telekomdan alınanlarda kulaklık cıkmıyor

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Kardeşim adaptörün diğer yanındaki küçük taraf boşmuydu. Daha şimdi siziin için açılış videosunu izledim simsiyah kulak içi kulaklık çıkmış birde yedek silikon var tabii. Ancak ttnet e özel bir şey varsa onu bilmem. Ama en normalinde tuşlu telefonlarda bile çıkıyorsa...

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
@Kaand12 bende daha yeni bir video buldum, http://youtu.be/U-GNMEPU5hA?t=3m43s video'da da var @arruabarrena dediğine göre sadece ttnet-turk telekom'un verdiği zenfone 'de çıkmıyor o zaman.<font color="#3E3E3E">[video=youtube_share;U-GNMEPU5hA]http://youtu.be/U-GNMEPU5hA?t=3m43s[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bunların ekran çözünürlüğü hd değil mi alacaktım türk telekomun ürünlerinde hd çözünürlük verilmemiş

mraliaras

Asistan
Reaksiyon puanı
12
bunların ekran çözünürlüğü hd değil mi alacaktım türk telekomun ürünlerinde hd çözünürlük verilmemiş

Zenfone 5'in ki Full HD (1080p) Lite sürümün ki qHD(960) HD ise 720p

j4XdJJ.jpg

07l3jW.jpg

chuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türk telekom un verdiği Asus telefonun ram i kaç gb ?

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
standart zenfpne 5 in ekran çözünürlüğü
1280 x 720p
:) kullanıyorum ordan biliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gencler bisey sorucam ben zenfone 5 lere lolipop guncellemesi geldi bildiginiz gibi bendede lite modeli var bu sürüme gelmemis diye duydum dogrumu?