zenfone 5 hakkında herşey

Bu konuyu okuyanlar

egulbay04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet zenfone 5 almayı pilanlıyorum
telefonun şu işlevleri nasıl
asphalt 9 gibi pubg gibi oyunlarda nasıl ısınırmı yada kasma donma olurmu birde asphalt 9 yükleniliyorumu merak ettim.(asphalt 9 u oynamak istiyorum)
kamerası nasıl sizce ?
android 9.0 güncellemesi alıyorumu ? (çünkü yeni oyunlar ,uygulamalar yüksek android sürümü istiyor ve mesela asphalt 9 sadece android 8.1 le mi çalışıyor yoksa 8.0 ilede uyumlumu
cevaplarsanız sevinirim

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Evet zenfone 5 almayı pilanlıyorum
telefonun şu işlevleri nasıl
asphalt 9 gibi pubg gibi oyunlarda nasıl ısınırmı yada kasma donma olurmu birde asphalt 9 yükleniliyorumu merak ettim.(asphalt 9 u oynamak istiyorum)
kamerası nasıl sizce ?
android 9.0 güncellemesi alıyorumu ? (çünkü yeni oyunlar ,uygulamalar yüksek android sürümü istiyor ve mesela asphalt 9 sadece android 8.1 le mi çalışıyor yoksa 8.0 ilede uyumlumu
cevaplarsanız sevinirim
Merhaba,
kasama durumu olmaz diye tahmin ediyorum düşük derecede ısınma olur Asphalt 9 yüklenir.
Kamera'da 12MP videoda ultra hd 4k çekim yapıyor.
Bildiğime göre alacak,8.0 ile de oynanıyor oyun.

egulbay04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
kasama durumu olmaz diye tahmin ediyorum düşük derecede ısınma olur Asphalt 9 yüklenir.
Kamera'da 12MP videoda ultra hd 4k çekim yapıyor.
Bildiğime göre alacak,8.0 ile de oynanıyor oyun.
çok sağolun asphalt olayını başkalarındada sorup bana bir cevap daha yazarmısınız çünkü ciddi ciddi alıcam fakat herşeyi tam öğrenmek istiyorum tekrardan sağolun

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
çok sağolun asphalt olayını başkalarındada sorup bana bir cevap daha yazarmısınız çünkü ciddi ciddi alıcam fakat herşeyi tam öğrenmek istiyorum tekrardan sağolun
Asphalt 9
Anladığıma göre 1.5 GB’lık bir boş alana ihtiyaç duyuyor ve Android 4.3 ve üzerinde çalışıyor.