Zaman makinesi hiçbir zaman bulunmayacak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lBLack

Üyecik
Zaman makinesi dediğimiz olayın aslında ışık hızından daha hızlı hale gelmemiz ve böylece ışığı takip ederek o dönemde olanları görebilecek olmamız olduğunu bilirsek filmlerdeki gibi ütopik "zaman makinesi bulunduğunda ... yerdeki arsaları satan dedemin yanına gidip onu dövecem." "dinozorlarla el sıkışacam." gibi kavramların aslında olmayacağını biliriz. Ve her ne kadar imkansız gibi görülse de olabilme ihitmali olmama ihtimali ile aynı.

root61

Doçent
İleri geri sarıp oynatma olsa olsa cennette olur oda ona ihtiyaç kalırsa. Koca kainatta bir nokta gibisin ama en şerefli mahluksun işte ey insan, motoru yakma boşuna.

Pvons

Asistan
Eğer ki zaman makinesi bulunursa (!) bitcoin ile uğraşılmaz çok daha değerli şeyler elde edilinebilir. Şahsen ileride zaman makinesinin bulunacağına inanıyorum. İroni olsun diye şu sözü de şuraya bırakıyorum :)

İcat edilebilecek her şey icat edildi.
Charles Duell - Amerika Patent Dairesi Başkanı, 1899

imhotep

Profesör
Yasaklı
Neden böyle bir iddia'da bulunuyorum ? Çünkü elimde çok sağlam bir kanıt var arkadaşlar !
Eğer bulunmuş olsaydı millet akınla gelecekten bitcoin almaya gelirdi :p
zaman makinası buluş değil ki mutlak gerçeklik... zamanda yolculuk için gerekli şartları oluşturan zamanda yolculuk yapar... şimdilik kontrollüsü çok zor...

stat counter