Zaman makinesi hiçbir zaman bulunmayacak

Dünyanın dışındaki elementten tut, onun ne işe yarayacağına kadar biliyoruz yani :tearsofjoy: Bakarsın yarına Apple time machine'ler havada uçuşur ? :joycat:
ITime @Murat Burç hiç hoşuna gitneyecek :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aslında zaman yolculuğu benim ilgi alanıma girmiyor. Mümkünsüze yakın birşey.

İleriye Zaman yolculuğu böyle yapılabilir. Çok yaşamakla. Yeniden işlevsel organ onarımı veya sıfırdan yapımı filan bulunursa o zaman köşeyi döndük.

Aslında yaşlanmaya karşı serum üretilseydi keşki. Tüm organik sorunları çözen ve insanı yaşlanmaya koymayan serum.
Peh yaşa istediğin kadar anca sonunda bıkıp kendini imha edebilirsin. Psikoloji anlamda yükün altından kalkamaz insan.

Serum yazmışım kafam gitmiş. Aşı olacaktı o aşı.
Çoktaan icat edilmiştir kanser ilaçları ölümsüzlük falan. Bize vermezler insanlara. Dünya nüfusu zaten çok. Dahada çok olmasından korkuluyor.

Son düzenleme:

eronis

Profesör
Onursal Üye
ITime @Murat Burç hiç hoşuna gitneyecek :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
Aslında bir Elma fanboyunun çıkıp çoktan yapıldı beağğ demesini bekliyordum, ona yem atmıştım ama... :p
Mac - AirPort Time Capsule

Çoktaan icat edilmiştir kanser ilaçları ölümsüzlük falan. Bize vermezler insanlara. Dünya nüfusu zaten çok. Dahada çok olmasından korkuluyor.
Bulunmadığına kanıt sana söyleyim mi ? David Rockefeller öldü :p İbretlik...

Son düzenleme:

kmurat

Profesör
Ben buldum. Saatçide görmüştüm ve hemen aldı. Kolumda gezdiriyorum. Anlık zamanı gösteriyor. Süper bi şey. Çok memnunum.

Güzel tespit. Demekki para ölümsüzlüğü satın alamıyor. :)
Ama organ değişimi ömrü uzattığını gördüm. hikayesini okurken.

Ulu ninem bir yıl ola dünyasını değişti. 100 yaş üzerindeydi.
Hiçbir ameliyyat felan olmamıştı dağlık ormanlık bir köyde sağlam besleniyordu.

Hastalanmanın karşısını bu üsulla almak mümkün yani. Arabaların dumanından ve televizyonun radyonun dalgalarından bile uzak yer insan yaşamına olumlu etki ediyor.

Milyoner olsaydım bende çekilirdim dağ kenarında yaşardım. Vay ne güzel her sabah sağılmış süt ve tendir çöreki :)

Şimdiki köylülerde şeheri basmış. Napacam bilmiyorum.

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Genel olarak bilim kurgu filmlerinde olsada zaman yolculuğunda bazı kurallar ve örnekler mevcut
1 kural asla ve asla geçmişi değiştirecek bir şey yapma bırak adam ölsün kurtarman geleceği hiç beklemediğin gibi değiştirebilir (The Time Shifters (1999))
2 iki aynı varlık asla aynı zamanda olamaz ve birbirine dokunamaz (time cop (1994))
3 bazen yolculuk fiziki değil ama bilinç olarak yapılabilir (Xman gecmiş günler gelecek )
4 zaman yolculuğunda her değişiklik zamanda farklı değişikliklere sebeb verebilir (Geleceğe dönüş )

stat counter