Zalman Z3 Plus 600LE 600W veya Corsair 600W 80 Plus

Bu konuyu okuyanlar

AHasanY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Allah için yardımcı olun kafayı yiyeceğim sonunda ilk defa sistem topluyorum.Bu güç kaynağı olayında herkes bir şey demiş kafam allak bullak bunun ikisinden birini alacağım. 80plus olması falan umrumda değil patlamasın yeter tek isteğim bu böyle şeyler okudum.Lütfen yardımcı olun ,corsair tek fan olduğu için ek iki fan maliyeti olacak.

Zalman: ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Corsair: CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-01 80PLUS 600W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA

Son düzenleyen moderatör:

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Bu modeli düşünür müsünüz ? Tam sisteminizi birde söylerseniz fan yuvalarını tamamen doldurmaya gerek var mı öğrenelim.

AHasanY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle"Corshair" değil "Corsair". 2 marka da iyi ve güvenilir markalardır. Fakat ikiside hayli eski kasalar. Şunu öneririm:
CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-04 80PLUS 600W SARI/SİYAH MidT ATX KASA

Haklısınız gözümden kaçmış teşekkür ederim
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu modeli düşünür müsünüz ? Tam sisteminizi birde söylerseniz fan yuvalarını tamamen doldurmaya gerek var mı öğrenelim.

Postu göremiyorum mobilden galiba ryzen 1500x ve gtx 1060 6gb

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Her zaman alacağız kullanacağız Sertifikalı PSU olmasına özen gösterin

AHasanY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Postu göremiyorum mobilden galiba.

Aynen çok güzel kasa videolarına da baktım psu olarak coolmastera yönelsem şu modeli önerirmisiniz
COOLER MASTER WATT 80PLUS 600W AKTİF PFC 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414

AHasanY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sleeve kabloları olmaması nedeniyle kabloların aşınma ihtimali olduğundan pek önermiyorum. Onun yerine Aerocool KCAS 600W 80+ alınabilir...
Vatandan alacağım malasef o model yok :( sizin başka öneriniz ne olurdu
Güç Kaynakları ve Bilgisayar Power Modelleri - Vatan Bilgisayar
--- Gönderi Güncellendi ---
Alabilirsiniz, Thermaltake modelinin verimlilik sertifikası biraz daha yüksek sadece. ( Cooler Master %85 , TT %88 verimlilik)

XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS BRONZE M+600W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI

Bu güç kaynağını da şimdi fark ettim, modüler bir güç kaynağı bu fiyatta çok uzun süre duracağını düşünmüyorum.
Teşekkürler xigmatek bir sorun yaşatmaz umarım :)

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414

Abdurrahman Genç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar Allah için yardımcı olun kafayı yiyeceğim sonunda ilk defa sistem topluyorum.Bu güç kaynağı olayında herkes bir şey demiş kafam allak bullak bunun ikisinden birini alacağım. 80plus olması falan umrumda değil patlamasın yeter tek isteğim bu böyle şeyler okudum.Lütfen yardımcı olun ,corsair tek fan olduğu için ek iki fan maliyeti olacak.

Zalman: ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Corsair: CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-01 80PLUS 600W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA
Dark N10 U Tavsiye Ederim Kasanın Kablo Saklaması Var Ve Hard Disk çekmecelere konuuyor ve ssd lerde hiç bir yerde sıkıntı yapmıyor Yandaki Camı İle Gece Odanızda Işık Seviyorsanız Mavi Işığı Vardır Extradan Mavi Işık Ekleyebilirsin