Z560 mı Y550 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

tzdndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabai Lenovo Z560 ın 3GB Ram li versiyonu ile Y550 nin arasında kaldım. Birinde 1GB diğerinde 512MB ekran kartı var. Crysis gibi ileri seviye oyun kasmayacağım ama en azından 2010 - 2011 basket futbol veya nfs nin son sürümlerini kaldırmasını istiyorum. Zaten Çoğunlukla Counter Strike 1.6 oynayacağım büyük olasılıkla.

Kullanan eden varmıdır ? Balıkesire bir Vatan Mağazası açıldı gidip almak istiyorum. Isınma problemi Z560 ta yoktur diye tahmin ediyorum Aliminyum kasa sonuçta. Fakat 1GB ekran kartı beni yeterince tatmin edermi acaba ?

Kullananlar var ise yardımcı olabilirlerse sevinirim. Çünkü 1 ay kadar evvel HTC HD2 aldım madden sıkıntılı sayılırım. Son büyük alışverişim olacak büyük ihtimal.

f1999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 aydır z560 3gb ram i5 i kullanıyorum ve çok memnunum. ısınma fan vs. sorunu yok. pes 2011, gta4, flight simulator ve nfs 11 yükledim rahat kaldırdı ama çok oyuncu biri değilim üst seviyele oyunlar hakkında bişi diyemem.beni pes 2015 kadar götürsün başkada bişi istemem:laugh:. eğer orta seviye oyunlar sana yetiyorsa z560 çok iyi bir seçim. benzer fiyatta dell 5010 oyun için daha iyi olan ati 5650 kartını kullanıyor ama kasası benim hiç hoşuma gitmedi zaten sonradan yaptığım araştırmalar da beni haklı çıkardı http://www.youtube.com/watch?v=fjpwTTO_tNQ&feature=related . yani diyeceğim oyun istersen y serisi veya başka birşey al ama benim gibiysen z560 yeter de artar gerçekten de çok sorunsuz.

tzdndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Z560 aylardır istiyorum ekran kartı için "başlangıç" seviyesi deniyordu. Bende ileri seviye oyun oynayan birisi değilim. Maksadım gerektiğinde mültimedya veya yine oyun için HDMI kablo (mümkünse) ile büyük ekran TV ye baglanmak.