Yurtdışından XS MAX

Bu konuyu okuyanlar

KeremArtan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar,

Yurtdışından XS MAX getirmek istiyorum fakat bu ara yurtdışına gidip gelen kimse yok çevremde ShiftDelete cemiyetinde yakın zamanda yurtdışına gidip gelecek kardeşlerim var mı yardımcı olabilecek ?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,274
Bu şekilde Yurtdışı'na çıkmak zor oluyor, kendi arkadaşlarınız arasında bakmanız daha mantıklı olacaktır. Tanımadığınız birine güvenmek bence yersiz olabilir.

KeremArtan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu şekilde Yurtdışı'na çıkmak zor oluyor, kendi arkadaşlarınız arasında bakmanız daha mantıklı olacaktır. Tanımadığınız birine güvenmek bence yersiz olabilir.
haklısın hocam, telefonum yok havuza düştü ve apple yetkisiz müdaheleden dolayı değiştirmedi. Etrafımda da pek giden olmadığından buraya yazayım dedim. Teşekkürler :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,274
Söylediğim gibi, şuan ki ortamları az çok biliyorsunuz. İnsanların artık bir birine güveni kalmadı. Diyelim ki siz istediniz, ben gittim aldım geldim. Siz vazgeçtim ben derseniz benim elimde kalmış olacak telefon. Yada ben gittim aldım geldim, kendi üzerime mecburen kaydetmek gerekecek, size teslim ettim ve daha sonra sizi şikayet ettim "Telefonum çalındı." diye sonrasını düşünmek istemiyorum.
haklısın hocam fakat telefonum yok havuza düştü ve apple yetkisiz müdaheleden dolayı değiştirmedi. Etrafımda da pek giden olmadığından buraya yazayım dedim. Teşekkürler :)
Aslında şuan çaresiz olduğunuz için o şekilde düşünüyorsunuz, biraz daha bekleyin. Elbet karşınıza daha iyi şeyler çıkacaktır.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,311
Yinede o arkadaşa bir miktar para vermen gerekiyor. Net bir güvence yok sonuçta. Bence daha uygun fiyata başka bir telefon arayın veya kendiniz gitmeyi deneyin.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Yinede o arkadaşa bir miktar para vermen gerekiyor. Net bir güvence yok sonuçta. Bence daha uygun fiyata başka bir telefon arayın veya kendiniz gitmeyi deneyin.
Kendi gidiyim geliyim derse fiyat zaten Türkiye fiyatıyla aynı duruma gelecek..

KeremArtan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Artısı bu olabilir ama ne kadar gezmek o kadar para şahsen iphone alacağıma başka ülkeleri gezmeyi tercih ederim.. :)
yani diyorsun ki 3 senelik kullanacağım telefon yerine bir haftalık yurtdışı gezisini tercih eder telefonsuz kalırım :))) hele ki döviz kurları böyle iken 1000 - 1300 euroya ne kadar gezebileceğin de meçhul :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
yani diyorsun ki 3 senelik kullanacağım telefon yerine bir haftalık yurtdışı gezisini tercih eder telefonsuz kalırım :))) hele ki döviz kurları böyle iken 1000 - 1300 euroya ne kadar gezebileceğin de meçhul :)
Telefonsuz kalmayızda amerikayı gezeceğiz diye bişey yok başka ülkelerde var..