Yurtdışından s3 almayı düşünüyorum sorularım var

Bu konuyu okuyanlar

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar kolay gelsin ingiltereden bir tanıdığıma s3 getirtmeyi düşünüyorum ama kafamda sorular var şimdi bu tel de türkçe dil vardır dimi?? bir de buradakılerle herhangi bir operatör ürünü değilse yazılım farkı olmaz değil mi???

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yazılım farkı olmaz ve orjinalinde Türkçe desteği bulunur. Videonun 51. saniyesinde.
[video=youtube;Y6sraaZ9C5o]http://www.youtube.com/watch?v=Y6sraaZ9C5o[/video]

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Yakın bir tarihe kadar, yurtdışından getirilen telefonlara pasaport olsa bile kayıt yapılamıyordu. Bu konuyu da iyice araştırın. Gerçi son durum nedir bilemiyorum.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
pasaport olmadan kayıt yaptırılamıyor mu? mesela ben ebay'dan getirtsem kayıt etmiyorlar mı?

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
pasaport olmadan kayıt yaptırılamıyor mu? mesela ben ebay'dan getirtsem kayıt etmiyorlar mı?

kayıt işlemi başladı fakat kargo ile hiçbir şekilde kayıt yapılmıyor. Ürünlerin çoğu zaten gümrüğe takılıyor ve geri gönderiliyor. Kişi gelirken yanında getirip kayıt yaptırabiliyor

100 TL + operatörün kayıt fiyatını ödüyorsunuz.

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yakın bir tarihe kadar, yurtdışından getirilen telefonlara pasaport olsa bile kayıt yapılamıyordu. Bu konuyu da iyice araştırın. Gerçi son durum nedir bilemiyorum.
hımm peki nerden sorabilirm bunu ?? tam bilmiyorum da

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
kayıt işlemi başladı fakat kargo ile hiçbir şekilde kayıt yapılmıyor. Ürünlerin çoğu zaten gümrüğe takılıyor ve geri gönderiliyor. Kişi gelirken yanında getirip kayıt yaptırabiliyor

100 TL + operatörün kayıt fiyatını ödüyorsunuz.
yanıt için teşekkürler. UPS gibi kargo şirketleri aracılığı ile getirtsek de fark etmiyor mu?

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
yanıt için teşekkürler. UPS gibi kargo şirketleri aracılığı ile getirtsek de fark etmiyor mu?

Malesef farketmiyor kargo firması. Yakalandığı an geri iade ediliyor. Gümrükten geçse bile kayıt yaptıramıyorsunuz.

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ya bu pasaport kaydını biliyorum da bi de imei kaydı var o ne oluyor tam olarak bilen anlatabilir mi???

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Pasaportla o telefondaki imei numarasını kaydettiriyorsun zaten aynı şey :)

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Gidiyorsun operatör bayisine kayıt ettiryorsun imei ni

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
arkadasın ımeı dedıgı sanırım klonlama onu da tanıdık bı telefoncuya gıdersın 3310 gibi bı telefonun ımeı numarasını s3e aktarırlar oyle kullanırsın ama o da bı sure sonra kapanıo dıye duydum en ıyısı yasal yollardan pasaportla yaptır kaydını :)

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
iyi de geçen biri ile görüştüm imei kaydına 80 tl pasaport kaydına 200 tl istedi neden arada bu kadar fark var o zaman (200tl nin 100 tl si tahminim harç):bored:

Pasaport kaydı için pasaport satan insanlar var. Onlardan bahsediyordur.Sana getiren arkadaşın 2 yıl içinde telefonm kaydı yaptırmamış ise kendi pasaportuna kayıt ettirebilir.