Yurt dışından Nokia telefon alan ?

Bu konuyu okuyanlar

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Beyler hiç bu telefonu yurt dışından alan var mı çok merak ediyorum nasil bişey. Alan biri varsa görüşlerini atarsa çok sevinirim valla. Babam bu yeni çıkan Nokia telefonu almak istiyor. Alanyada yaşıyoruz haliyle yurt dışından gelen çok tanıdığımız var getirtmekte istiyoruz 1 tane ama kullanan hiç birine rastlamadım şuana kadar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bu Aliexpress vardı bir tane daha vardı ismini hatırlayamadım ama oralardan sipariş falan verebilirsiniz bildiğim kadarıyla.:)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Yok başkan o sıkıntı değil zaten peder bar işletiyor çinden gel koniçiva arkadaslarıda çok var der birine getirir :D Forumda kullanan var mı diye çok merak ettim ben ama ya. Bu arada eğer sd 835 li çıkartsa nokia büyük ihtimal alıcak gibiyim :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bu Aliexpress vardı bir tane daha vardı ismini hatırlayamadım ama oralardan sipariş falan verebilirsiniz bildiğim kadarıyla.:)
Cep telefonu getirtmek komple yasak.

"Cep telefonu ve içine sim kart takılabilen tabletler ile her türlü elektronik cihaz. Yani bir cihaza sim kart takılabiliyorsa bu ürün gümrükten geçemez."

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Cep telefonu getirtmek komple yasak.

"Cep telefonu ve içine sim kart takılabilen tabletler ile her türlü elektronik cihaz. Yani bir cihaza sim kart takılabiliyorsa bu ürün gümrükten geçemez."
Hocam onun formulü var sen rahat ol :D Herifler telefonu parça parça yolluyor Türkiyedeki servisine yönlendiriyor orda birleştirip öyle alıyorsun telefonu. Çinliler az çakal değil :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hocam onun formulü var sen rahat ol :D Herifler telefonu parça parça yolluyor Türkiyedeki servisine yönlendiriyor orda birleştirip öyle alıyorsun telefonu. Çinliler az çakal değil :D
Dikkat et, kazıklanma da.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hakkında hayırlısı.:)

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Postanın geliş şekli önemli. Satıcı postanın üzerinde bazı değişiklikler yaparsa gümrükte kontrol edilmeden geçer. :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Dikkat et, kazıklanma da.
Yok zaten almam. Babamın gelicek arkadaşlarından biri getirir sıkıntı olmaz :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Postanın geliş şekli önemli. Satıcı postanın üzerinde bazı değişiklikler yaparsa gümrükte kontrol edilmeden geçer. :)
Yok hocam artık eskisi gibi baştan sağma yapmıyorlar. Herifler açıp bakıyor çoğu kutuyu. Ama şansa geçen olmuyor mu ? Eee illa ki oluyor :D