Yurt dışından İphone Almak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ben Almanya'dan 7 aldım yabancı pasaporta kaydettirdim.İyi ki de almışım 1 yıl garanti veriyor.Yakın zaman da garantiye götürüp yenisini verecekler Allah bereket versin..

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Ben Almanya'dan 7 aldım yabancı pasaporta kaydettirdim.İyi ki de almışım 1 yıl garanti veriyor.Yakın zaman da garantiye götürüp yenisini verecekler Allah bereket versin..
Garanti artık Türkiye'de geçerli değil diye biliyorum.
Öyle bir haber çıkmıştı bir ara

Ben ortadoguda yasiyorum, burdaki iphone fiyatlari cok uygun en az 900 tl fark ediyo bazen 1.500 tl fark ediyo, ben aldim pasaporta da kaydettim, hic problem yasamadim.
--- Gönderi Güncellendi ---
bi duzeltme yapmak istiyorum, sadace urdun degil arap emirliklerine uretilen butun iphonelarda, ve ipadlerde facetime yok, hatta bende dubaide ipad almistim facetime yoktu geri vermistim.

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Ben ortadoguda yasiyorum, burdaki iphone fiyatlari cok uygun en az 900 tl fark ediyo bazen 1.500 tl fark ediyo, ben aldim pasaporta da kaydettim, hic problem yasamadim.
--- Gönderi Güncellendi ---
bi duzeltme yapmak istiyorum, sadace urdun degil arap emirliklerine uretilen butun iphonelarda, ve ipadlerde facetime yok, hatta bende dubaide ipad almistim facetime yoktu geri vermistim.
Fiyat konusunda öyle ama facetime nedeniyle geri verdiğiniz cihazlarda haliyle bilmemişliğinizden dolayı hata etmişsiniz.
Cihazı itunes a bağlayıp temiz restore sonrası cihaz konumunu türkiye ayarlamasından sonra sorunsuz bir şekilde facetime kullanabilirsiniz.

Herkese merhaba,
Abd den iphone 7 almayi düşünüyorum bi arkadaşımin annesinin pasaportu ile. Fakat aklımda ki soru; telefonun bir arızası durumunda bunu apple teknik servisine götürünce pasaportun sahsida yanimda olmali mi? Sonuçta telefon onun adına kayıtlı olucak. Herhangi bir işlemler de yanımda olmali mi?

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Herkese merhaba,
Abd den iphone 7 almayi düşünüyorum bi arkadaşımin annesinin pasaportu ile. Fakat aklımda ki soru; telefonun bir arızası durumunda bunu apple teknik servisine götürünce pasaportun sahsida yanimda olmali mi? Sonuçta telefon onun adına kayıtlı olucak. Herhangi bir işlemler de yanımda olmali mi?
Merhaba,

Apple'nin yurt dışı garanti kapsamı koşullarını ve detaylı açıklamasını aşağıdaki linkten görebilirsin.

Apple İki (2) Yıllık Sınırlı Garantisi - TÜRKİYE

Garanti süresinin süresi hakkında doğru olabilir ama sorduğum soru bu değil. Mesela ben bu telefonu garantiye götürürken pasaport şahsının olması gerekiyor mu? Sonuçta telefon onun üzerine ya hani....

mei

Profesör
Ekim ayında halamın oğlu Amerika'ya gidecek iş için. iPhone x aldiracagim unlocked olması yeterli mi? Türkiye de çalışması için ?

Herkese merhaba,
Dostum abd den alırsan şayet Türkiye’de garantisi olmaz(Avrupa modelleri hariç). Avrupa modelleri için ise 1 yıldır.

mei

Profesör
Bu arada ben yurt dışından alamayacağım Türkiye'den zorlayacagiz artık.

Kardesim amerikadan iphone 8 plus alacak. Apple store calisanlari t mobile ve ya at&t unlocked modelini alirsanir tr de sorunsuz calisir demisler. Bunun hakkinda bilgi almak istiyorum. Smdiden tesekkur ederim