Yüksek Grafikli Oyunları Oynatabilecek Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Pardon malesef mağazalarda yok
Xiamio Redmi 5 Plus Alacağım.
Link: Xiaomi Redmi 5 Plus 64Gb Akıllı Telefon (Mavi) Fiyatı ve Özellikleri

Linke girip bi bakarmısın rica etsem ?
Bu telefon tek kameralıydı galiba bu telefon yerine redmi s2 de alabilirsin.
Redmi 5 plus artıları;
4gbRam - 64gbHafıza - Pil Kapasitesi - Ekran Çözünürlüğü - 4k video kaydı
Redmi S2 (3GB Ram 32GB Rom) artıları;
Çift kamera - Ön kamera daha iyi ve portre modu var
İkisininde işlemcileri aynı. Karar sana kalmış. Galiba almak istediğin teknosa mağazasına gidiyorsun eğer ürün orada yok ise siparişini verdiriyorsun onlarda getirttiriyor sonra teslim alıyorsun döngü bu şekilde.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Bu telefon tek kameralıydı galiba bu telefon yerine redmi s2 de alabilirsin.
Redmi 5 plus artıları;
4gbRam - 64gbHafıza - Pil Kapasitesi - Ekran Çözünürlüğü - 4k video kaydı
Redmi S2 (3GB Ram 32GB Rom) artıları;
Çift kamera - Ön kamera daha iyi ve portre modu var
İkisininde işlemcileri aynı. Karar sana kalmış. Galiba almak istediğin teknosa mağazasına gidiyorsun eğer ürün orada yok ise siparişini verdiriyorsun onlarda getirttiriyor sonra teslim alıyorsun döngü bu şekilde.
Redmi S2 3 Gb Ram Olması kötü abi benim için fotoğraft o kadarda önemli değil performans daha önemli ama Redmi 5 plus da arka kamera mbs ön kamera mbs si kaç acaba ?

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Redmi S2 3 Gb Ram Olması kötü abi benim için fotoğraft o kadarda önemli değil performans daha önemli ama Redmi 5 plus da arka kamera mbs ön kamera mbs si kaç acaba ?
Arka 12 ön 5mp diyafram açıklıkları f2.0 dı galiba yeterli olacaktır o zaman senin için.

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Xiaomi Mi 5s Plus al istediğin her oyunu donmadan oynarsın. Bizzat kullandığım telefon Antutu puanı ile Epey deki puanıyla Vestel Venüs Z20 ve Honor 7x le karşılaştırma bile yapılamaz. Dediğim gibi bizzat kullandığım telefon gözün kapalı alabilirsin Xiaomi Mi 5s Plus...

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arka 12 ön 5mp diyafram açıklıkları f2.0 dı galiba yeterli olacaktır o zaman senin için.
Hımm peki son birşey sorucam.
Xiamio Mi A1 Teknosoda varmış Onu aldam ??? Düşük Ayarlarda PUBG Donmadan Kasmadan Oynatırmı 4 Gb Ramı Var 64 Gb Depelama ??

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Xiaomi Mi 5s Plus al istediğin her oyunu donmadan oynarsın. Bizzat kullandığım telefon Antutu puanı ile Epey deki puanıyla Vestel Venüs Z20 ve Honor 7x le karşılaştırma bile yapılamaz. Dediğim gibi bizzat kullandığım telefon gözün kapalı alabilirsin Xiaomi Mi 5s Plus...
Telefon internet üzerinden alınmayacak teknosa mediamarket gibi yerlerden alınacak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hımm peki son birşey sorucam.
Xiamio Mi A1 Teknosoda varmış Onu aldam ??? Düşük Ayarlarda PUBG Donmadan Kasmadan Oynatırmı 4 Gb Ramı Var 64 Gb Depelama ??
1500 tl ye alınabilecek bir telefon android one güncellemesini alacağı söyleniyor. Redmi 5 plus ile aynı işlemciye sahip sadece ekran formatı 18:9 değil. Kamerası da fena durmuyor gayet alınabilir bir telefon. Bu telefonu aldığın zaman performans olarak pubg de redmi 5 plus ile aynı performansı alırsın.

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum ve bu telefon Samsung Galaxy A6 bu telefonda PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum. Oyun yağ gibi akar mı ?

Eğer hayır derseniz

Venus Z20 nasıldır ? Isınıyor olmaz PUBG için diyorlar hangisi ?
Xiaomi Mi A2 veya Nokia 8 almanı tavsiye ederim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bence de kesinlikle ikisinden birini almalı fakat arkadaş internet üzerinden almaya karşı. Şu duvarını bir yıksa çok daha iyi telefona sahip olacak.
İnial kart ile ödeme yaparak riski yarı yarıya indirebileceğine inanıyorum.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Hayır değişmedi :D Xiamio Mi A2 Gelirse mağazalara onu alırım ama şuan Xiamio Mi A1 almayı düşünüyorum. :)
A1 de güzel A2 mağazalara gelse bile fiyatının 2300 den aşağı olacağını sanmıyorum ben 1600 e aldım ilk çıktığında canavar gibi telefon :D hayırlısı olsun senin için.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Telefonu aldığında izlenimlerini paylaşırsan sevinirim.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Son düzenleme:

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Eğer oyun performansı diyosan sd 660 mi a2 yada sd 835 nokia 8 yada sd 821 lg g6 alabilirsin

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
S7 alabilirsiniz 2000 civarı filandı yanılmıyorsam biraz eskidi ama gpu mi a2'den iyi güzel bir cihaz

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam peki 1500 civarına düştünüz j7duo nasıl illa oyun oynanacak bir tel isterseniz tek eksi yönü plastik kasa ama batarya değiştirilebiliyor bence sd 625 işlemcili cihazlardan daha iyi işlemci olarak kamerasıda iyi düşük segmente göre ve ekran hd/amoled:) antutuda 100k yakın puanı var ve pil değişiyor

???????? :?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
O işlemciyle pubg falan oynanmaz kardeşim başka telefonlara bak,tam olarak bütçen nedir
Tabii ki Oynatır S630 Var Telefonda ama Onun Yerine Başka Telefon Alabilirsin Xiaomi Mi A2 S660'ı var Orta Ayarlarda Kasmadan Oynayabilirsin.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
kardeşim hepsiburadanın kendi satıcısı iyi bir. Satıcı ve gayette güvenli sıkıntı çıkmaz. Herkes sana hepsiburadadan al diyor sen tutturdun teknosa felan gidip ordan alıpta extra para öde kötü bir cihaz al olmaz yani hepsiburada dan alırsan daha iyi bir telefon ve daha ucuza alırsın