Yüksek Grafikli Oyunları Oynatabilecek Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum ve bu telefon Samsung Galaxy A6 bu telefonda PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum. Oyun yağ gibi akar mı ?

Eğer hayır derseniz

Venus Z20 nasıldır ? Isınıyor olmaz PUBG için diyorlar hangisi ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O işlemciyle pubg falan oynanmaz kardeşim başka telefonlara bak,tam olarak bütçen nedir

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Venüs Z20 A6'dan net iyi bir kere.
Mi A2
Venüs Z20
Mate 10 Lite/Honor 7X gibi cihazlara bak

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Mate 10 Lite Alamam Neden Z20 Galaxy A6 dan daha iyi ?
+Daha iyi tasarım ve ekran gövde oranı
+FHD+ net daha iyi bir ekran
+3400mAh,Hızlı şarj,Type-C
+Daha iyi kameralar,4K video kaydı,Bokeh efekti
+SD630(A6'da ise 450 ayarında bir işlemci var Z20'de daha rahat oyun oynarsın)
Her türlü Z20 yani

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
+Daha iyi tasarım ve ekran gövde oranı
+FHD+ net daha iyi bir ekran
+3400mAh,Hızlı şarj,Type-C
+Daha iyi kameralar,4K video kaydı,Bokeh efekti
+SD630(A6'da ise 450 ayarında bir işlemci var)
Her türlü Z20 yani
Pekii Honor 7X mi Venus Z20 mi ?

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Bana Z20 üzer gibime geliyor çok ısınıyor diyorlar. ve PUBG da galiba en yüksek ayarlarda kasar ???
Z20'nin ısınması cam malzemeden kaynaklı diye düşünüyorum öyle hissediliyor yani.
PUBG'de Z20'nin kastığı yerde Honor 7X de kasar Z20'nin işlemcisi daha iyi

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Z20'nin ısınması cam malzemeden kaynaklı diye düşünüyorum öyle hissediliyor yani.
PUBG'de Z20'nin kastığı yerde Honor 7X de kasar Z20'nin işlemcisi daha iyi
Nasıl yani Z20 nin işlemcisi Honor 7X den kaç kat daha iyi ?

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Kat anlamında değil ama biraz daha güçlü ve Qualcomm işlemci var
Şarzı 1 günü çıkarırmı ?

PUBG yi yüksek ayarlarda kasmadan dobmadan 1 saat oynatırmı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kat anlamında değil ama biraz daha güçlü ve Qualcomm işlemci var
Şarzı 1 günü çıkarırmı ?

CEVAP ???

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Şarzı 1 günü çıkarırmı ?

Şarzı 1 günü çıkarırmı ?

CEVAP ???
OYNATMAZ! Z20 falanda alınmaz kardeşim. Hiç beklediğin gibi bir telefon çıkmayacak karşına. Bokeh efektiymiş 4k videoymuş olmasa daha iyi dersin. Tasarım güzel olsun diyorsan Xiaomi redmi note 5 al. 4k video çekememe dışında bariz çok büyük fark yok z20 ile. Ama bana kalırsa mi a2 al bak keyfine her şekilde z20 den daha iyi. Bu telefonların hiçbirinde pubg i ultra da öyle uzun süre akıcılık bekleyerek oynayamazsın. Ama ben mi a2 de orta-yüksek ayarlarda gayet akıcı 2-3 el oynuyorum bu da nereden baksan 1 saate yakın sürüyor. Mi a2 seni sadece pil yönünden üzebilir. Beni sabah 7 akşam 7 çok rahat götürüyor fakat senin kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Onun dışında kamerası z20 ye göre çok çok daha iyi, canlı karşılaştırmasını bizzat yaptım. Z20 kullanan arkadaşım şuan telefonuma talip yani.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
OYNATMAZ! Z20 falanda alınmaz kardeşim. Hiç beklediğin gibi bir telefon çıkmayacak karşına. Bokeh efektiymiş 4k videoymuş olmasa daha iyi dersin. Tasarım güzel olsun diyorsan Xiaomi redmi note 5 al. 4k video çekememe dışında bariz çok büyük fark yok z20 ile. Ama bana kalırsa mi a2 al bak keyfine her şekilde z20 den daha iyi. Bu telefonların hiçbirinde pubg i ultra da öyle uzun süre akıcılık bekleyerek oynayamazsın. Ama ben mi a2 de orta-yüksek ayarlarda gayet akıcı 2-3 el oynuyorum bu da nereden baksan 1 saate yakın sürüyor. Mi a2 seni sadece pil yönünden üzebilir. Beni sabah 7 akşam 7 çok rahat götürüyor fakat senin kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Onun dışında kamerası z20 ye göre çok çok daha iyi, canlı karşılaştırmasını bizzat yaptım. Z20 kullanan arkadaşım şuan telefonuma talip yani.
Bütçem yok 2000 tl lik önerirmisin ?

Mi A2 alabilirsiniz.
Bütçem yok 2000 tl lik önerirmisin ?

Son düzenleme:

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Xiaomi mi a2 4GB RAM 64GB ROM 2089 TL. 90 lira eklenip alınmalı bence. Alamazsan Redmi Note 5 e bakmanı öneririm.
Xiamio Mi A2 Teknosa, Vatan, Media Markt gibi mağazalarda bildiğim kadarıyla yok ?
O yüzden Redmi Note 5 Plus alıcam galiba.
Xiamio mi A2 dediğim mağazalarda var mı ?

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Xiamio Mi A2 Teknosa, Vatan, Media Markt gibi mağazalarda bildiğim kadarıyla yok ?
O yüzden Redmi Note 5 Plus alıcam galiba.
Xiamio mi A2 dediğim mağazalarda var mı ?
Hayır yok ama mi storeda olabilir yeni açılan mağazasında

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Hepsiburadadan daha önce çok telefon aldım sıkıntı yaşamadım hiç. Bence mi a2 al geç.
O sitelere güvenmediğimden değil alamam işte nedeni var. Bende almak isterim Xiamio Mi A2 ama olmaz. O yüzden Redmi Note 5 Plus mu Alayım başka telefon önericekmisin ? Redmi Note 5 Plus Beni PUBG de kasmadan oynatırmı ?

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum ve bu telefon Samsung Galaxy A6 bu telefonda PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum. Oyun yağ gibi akar mı ?

Eğer hayır derseniz

Venus Z20 nasıldır ? Isınıyor olmaz PUBG için diyorlar hangisi ?
Samsung'un a ve j serisi alınmaz.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
O sitelere güvenmediğimden değil alamam işte nedeni var. Bende almak isterim Xiamio Mi A2 ama olmaz. O yüzden Redmi Note 5 Plus mu Alayım başka telefon önericekmisin ? Redmi Note 5 Plus Beni PUBG de kasmadan oynatırmı ?
Redmi Note 5 Plus iyi o zaman PUBG'i de oynarsın fakat öyle yüksek ayarlarda çok akıcılık bekleme. Orta ayarlarda rahatça oynarsın.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Pardon malesef mağazalarda yok
Xiamio Redmi 5 Plus Alacağım.
Link: Xiaomi Redmi 5 Plus 64Gb Akıllı Telefon (Mavi) Fiyatı ve Özellikleri

Linke girip bi bakarmısın rica etsem ?
Kardeşim bu cihaz fena değil bak kamera performans her türlü işini görür. Fakat illa da pubg de yüksek ayarlarda oynayacağım ve hiç takılmasını istemiyorum diyorsan bu telefon sana onu sağlamayabilir. 1-2 el belki oynatır daha sonrasında sıkıntı çıkarır telefon ısınınca oyun kasmaya başlar bilgin olsun. Mi a2 kullanıyorum snd660 var benim gözlemlerim bu şekilde. He bu fiyata alacağın çoğu telefon sana zaten aynı sıkıntıyı çıkarır aralarından en iyisi bu telefon olur ama.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
nokia 8 2150 civarı fiyatı var mi a2den daha donanımlı ve bataryası daha iyi

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Kardeşim bu cihaz fena değil bak kamera performans her türlü işini görür. Fakat illa da pubg de yüksek ayarlarda oynayacağım ve hiç takılmasını istemiyorum diyorsan bu telefon sana onu sağlamayabilir. 1-2 el belki oynatır daha sonrasında sıkıntı çıkarır telefon ısınınca oyun kasmaya başlar bilgin olsun. Mi a2 kullanıyorum snd660 var benim gözlemlerim bu şekilde. He bu fiyata alacağın çoğu telefon sana zaten aynı sıkıntıyı çıkarır aralarından en
Kardeşim bu cihaz fena değil bak kamera performans her türlü işini görür. Fakat illa da pubg de yüksek ayarlarda oynayacağım ve hiç takılmasını istemiyorum diyorsan bu telefon sana onu sağlamayabilir. 1-2 el belki oynatır daha sonrasında sıkıntı çıkarır telefon ısınınca oyun kasmaya başlar bilgin olsun. Mi a2 kullanıyorum snd660 var benim gözlemlerim bu şekilde. He bu fiyata alacağın çoğu telefon sana zaten aynı sıkıntıyı çıkarır aralarından en iyisi bu telefon olur ama.
Tamam senden bir şey daha rica etsem...

Bu ürünü Hangi mağazadan alabilirim onuda sölermisin yerle birlikte örneğin Teknosa/Ankamall
?