Yüksek Grafikli Oyunları Oynatabilecek Telefon Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 4, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Hepsiburadadan daha önce çok telefon aldım sıkıntı yaşamadım hiç. Bence mi a2 al geç.
O sitelere güvenmediğimden değil alamam işte nedeni var. Bende almak isterim Xiamio Mi A2 ama olmaz. O yüzden Redmi Note 5 Plus mu Alayım başka telefon önericekmisin ? Redmi Note 5 Plus Beni PUBG de kasmadan oynatırmı ?

Arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum ve bu telefon Samsung Galaxy A6 bu telefonda PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum. Oyun yağ gibi akar mı ?

Eğer hayır derseniz

Venus Z20 nasıldır ? Isınıyor olmaz PUBG için diyorlar hangisi ?
Samsung'un a ve j serisi alınmaz.

O sitelere güvenmediğimden değil alamam işte nedeni var. Bende almak isterim Xiamio Mi A2 ama olmaz. O yüzden Redmi Note 5 Plus mu Alayım başka telefon önericekmisin ? Redmi Note 5 Plus Beni PUBG de kasmadan oynatırmı ?
Redmi Note 5 Plus iyi o zaman PUBG'i de oynarsın fakat öyle yüksek ayarlarda çok akıcılık bekleme. Orta ayarlarda rahatça oynarsın.

Pardon malesef mağazalarda yok
Xiamio Redmi 5 Plus Alacağım.
Link: Xiaomi Redmi 5 Plus 64Gb Akıllı Telefon (Mavi) Fiyatı ve Özellikleri

Linke girip bi bakarmısın rica etsem ?
Kardeşim bu cihaz fena değil bak kamera performans her türlü işini görür. Fakat illa da pubg de yüksek ayarlarda oynayacağım ve hiç takılmasını istemiyorum diyorsan bu telefon sana onu sağlamayabilir. 1-2 el belki oynatır daha sonrasında sıkıntı çıkarır telefon ısınınca oyun kasmaya başlar bilgin olsun. Mi a2 kullanıyorum snd660 var benim gözlemlerim bu şekilde. He bu fiyata alacağın çoğu telefon sana zaten aynı sıkıntıyı çıkarır aralarından en iyisi bu telefon olur ama.

Kardeşim bu cihaz fena değil bak kamera performans her türlü işini görür. Fakat illa da pubg de yüksek ayarlarda oynayacağım ve hiç takılmasını istemiyorum diyorsan bu telefon sana onu sağlamayabilir. 1-2 el belki oynatır daha sonrasında sıkıntı çıkarır telefon ısınınca oyun kasmaya başlar bilgin olsun. Mi a2 kullanıyorum snd660 var benim gözlemlerim bu şekilde. He bu fiyata alacağın çoğu telefon sana zaten aynı sıkıntıyı çıkarır aralarından en
Kardeşim bu cihaz fena değil bak kamera performans her türlü işini görür. Fakat illa da pubg de yüksek ayarlarda oynayacağım ve hiç takılmasını istemiyorum diyorsan bu telefon sana onu sağlamayabilir. 1-2 el belki oynatır daha sonrasında sıkıntı çıkarır telefon ısınınca oyun kasmaya başlar bilgin olsun. Mi a2 kullanıyorum snd660 var benim gözlemlerim bu şekilde. He bu fiyata alacağın çoğu telefon sana zaten aynı sıkıntıyı çıkarır aralarından en iyisi bu telefon olur ama.
Tamam senden bir şey daha rica etsem...

Bu ürünü Hangi mağazadan alabilirim onuda sölermisin yerle birlikte örneğin Teknosa/Ankamall
?

Pardon malesef mağazalarda yok
Xiamio Redmi 5 Plus Alacağım.
Link: Xiaomi Redmi 5 Plus 64Gb Akıllı Telefon (Mavi) Fiyatı ve Özellikleri

Linke girip bi bakarmısın rica etsem ?
Bu telefon tek kameralıydı galiba bu telefon yerine redmi s2 de alabilirsin.
Redmi 5 plus artıları;
4gbRam - 64gbHafıza - Pil Kapasitesi - Ekran Çözünürlüğü - 4k video kaydı
Redmi S2 (3GB Ram 32GB Rom) artıları;
Çift kamera - Ön kamera daha iyi ve portre modu var
İkisininde işlemcileri aynı. Karar sana kalmış. Galiba almak istediğin teknosa mağazasına gidiyorsun eğer ürün orada yok ise siparişini verdiriyorsun onlarda getirttiriyor sonra teslim alıyorsun döngü bu şekilde.

Bu telefon tek kameralıydı galiba bu telefon yerine redmi s2 de alabilirsin.
Redmi 5 plus artıları;
4gbRam - 64gbHafıza - Pil Kapasitesi - Ekran Çözünürlüğü - 4k video kaydı
Redmi S2 (3GB Ram 32GB Rom) artıları;
Çift kamera - Ön kamera daha iyi ve portre modu var
İkisininde işlemcileri aynı. Karar sana kalmış. Galiba almak istediğin teknosa mağazasına gidiyorsun eğer ürün orada yok ise siparişini verdiriyorsun onlarda getirttiriyor sonra teslim alıyorsun döngü bu şekilde.
Redmi S2 3 Gb Ram Olması kötü abi benim için fotoğraft o kadarda önemli değil performans daha önemli ama Redmi 5 plus da arka kamera mbs ön kamera mbs si kaç acaba ?

Xiaomi Mi 5s Plus al istediğin her oyunu donmadan oynarsın. Bizzat kullandığım telefon Antutu puanı ile Epey deki puanıyla Vestel Venüs Z20 ve Honor 7x le karşılaştırma bile yapılamaz. Dediğim gibi bizzat kullandığım telefon gözün kapalı alabilirsin Xiaomi Mi 5s Plus...

Xiaomi Mi 5s Plus al istediğin her oyunu donmadan oynarsın. Bizzat kullandığım telefon Antutu puanı ile Epey deki puanıyla Vestel Venüs Z20 ve Honor 7x le karşılaştırma bile yapılamaz. Dediğim gibi bizzat kullandığım telefon gözün kapalı alabilirsin Xiaomi Mi 5s Plus...
Telefon internet üzerinden alınmayacak teknosa mediamarket gibi yerlerden alınacak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hımm peki son birşey sorucam.
Xiamio Mi A1 Teknosoda varmış Onu aldam ??? Düşük Ayarlarda PUBG Donmadan Kasmadan Oynatırmı 4 Gb Ramı Var 64 Gb Depelama ??
1500 tl ye alınabilecek bir telefon android one güncellemesini alacağı söyleniyor. Redmi 5 plus ile aynı işlemciye sahip sadece ekran formatı 18:9 değil. Kamerası da fena durmuyor gayet alınabilir bir telefon. Bu telefonu aldığın zaman performans olarak pubg de redmi 5 plus ile aynı performansı alırsın.

Son düzenleme:

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar ben bir telefon almak istiyorum ve bu telefon Samsung Galaxy A6 bu telefonda PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum. Oyun yağ gibi akar mı ?

Eğer hayır derseniz

Venus Z20 nasıldır ? Isınıyor olmaz PUBG için diyorlar hangisi ?
Xiaomi Mi A2 veya Nokia 8 almanı tavsiye ederim.

stat counter