Yüksek Grafikli Oyunları Oynatabilecek Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Bir şey sormak istiyorum.
Xiamio Mi A1 ile Venus Z20 Karşılaştırsa hangisi kazanır ? Ve neden kazanır ???
Z20 tabiki
Daha iyi tasarım
FHD+ daha büyük bir ekran
18:9 ekran ve daha iyi ekran kasa oranı
3400mAh ile daha iyi bir pil ömrü,Hızlı şarj
Daha iyi kamera
Snapdragon 630 ile daha iyi performans
Daha güncel işletim sistemi
Ve sar değeri A1'e oranla fazlasıyla düşük kalıyor bu da önemli bir etken

Son düzenleme:

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Z20 tabiki
Daha iyi tasarım
FHD+ daha büyük bir ekran
18:9 ekran ve daha iyi ekran kasa oranı
3400mAh ile daha iyi bir pil ömrü,Hızlı şarj
Daha iyi kamera
Snapdragon 630 ile daha iyi performans
Daha güncel işletim sistemi
Ve sar değeri A1'e oranla fazlasıyla düşük kalıyor bu da önemli bir etken
Venus Z20 çok ısınır mı ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Z20 ile mia2 arasında çok fark var, mi a2 bayağı üstün ondan bana sorarsan nokia 8 ama z20 cihazına bulaşma derim;)
Ayrıca internetten alamam demişsin ama turkcell webe özel g6 1999 tl idi yani 2000 ordan alabilirsin

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Mi A1'i sormuş fakat Z20 fiyat bandında tercih Mi A2 olmalı bence de:)
Venus Z20 nin arka tarafta cam olması ısınmasına katkı sağlar mı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Z20 ile mia2 arasında çok fark var, mi a2 bayağı üstün ondan bana sorarsan nokia 8 ama z20 cihazına bulaşma derim;)
Ayrıca internetten alamam demişsin ama turkcell webe özel g6 1999 tl idi yani 2000 ordan alabilirsin
Kardeş onu bende biliyorum ama salla Sana Göre Xiamio Mi A1 mi Venus Z20 mi alırdın ?

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Tony stark yukarda farkları yazmış zaten tabi ki z20 ama cam ısıyı dışa geçirmediğinden cihaz ısınabilir bu da sorduğun öteki sorunun cevabı. Birde son bir diyeceğim z20 ile aynı fiyatta xiaomi redmi note5 var o hem ısınmaz hem daha güçlü hem batarya vs pek çok yönden daha iyi ha ben z20 almak istiyorum diyorsan o da kötü bir seçenek değil gerisi size kalmış

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Kardeş onu bende biliyorum ama salla Sana Göre Xiamio Mi A1 mi Venus Z20 mi al
Tony stark yukarda farkları yazmış zaten tabi ki z20 ama cam ısıyı dışa geçirmediğinden cihaz ısınabilir bu da sorduğun öteki sorunun cevabı. Birde son bir diyeceğim z20 ile aynı fiyatta xiaomi redmi note5 var o hem ısınmaz hem daha güçlü hem batarya vs pek çok yönden daha iyi ha ben z20 almak istiyorum diyorsan o da kötü bir seçenek değil gerisi size kalmış
Pekii tamam sana o zaman şu soruyu soruyorum Xiamio Mi A1 mi Yoksa Xiamio Redmi 5 Plus mu ?

xiaomi çift kameralı ve android 9.0 ı alıyor

xiaomi çift kameralı ve

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kardeş onu bende biliyorum ama salla Sana Göre Xiamio Mi A1 mi Venus Z20 mi al

Pekii tamam sana o zaman şu soruyu soruyorum Xiamio Mi A1 mi Yoksa Xiamio Redmi 5 Plus mu ?

xiaomi çift kameralı ve android 9.0 ı alıyor

xiaomi çift kameralı ve

Şimdi 2 çeşit telefon var 'redmi 5 plus' ve 'redmi note 5' ikiside mia1 cihazından iyi bu ikisini karıştırma benim önerim 'redmi note 5' arkada çift kamera var işlemci ve batarya olarak güçlü fiyatıda uygun 2000 tl'ye kadar rakibi yok

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
xiaomi çift kameralı ve
Şimdi 2 çeşit telefon var 'redmi 5 plus' ve 'redmi note 5' ikiside mia1 cihazından iyi bu ikisini karıştırma benim önerim 'redmi note 5' arkada çift kamera var işlemci ve batarya olarak güçlü fiyatıda uygun 2000 tl'ye kadar rakibi yok
İnternetten almayacağım telefon 2700 Tl

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Bir şey sormak istiyorum.
Xiamio Mi A1 ile Venus Z20 Karşılaştırsa hangisi kazanır ? Ve neden kazanır ???
Ben hiçbir şekilde vestele bulaşmazdım. Arkadaşım gözümün önüne sıfır kapalı kutu açtı kurulumunu ben yaptım. Berbat. Gerçekten özelliklerini duyunca şaşırmıştım ama tam anlamıyla sınıfta kaldı benim için. Kamerasına da pek güvenme telefonu sağdan sola kaydırırken bile kasıyordu kamera. Al bir tane redmi note 5 bak keyfine.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Ben hiçbir şekilde vestele bulaşmazdım. Arkadaşım gözümün önüne sıfır kapalı kutu açtı kurulumunu ben yaptım. Berbat. Gerçekten özelliklerini duyunca şaşırmıştım ama tam anlamıyla sınıfta kaldı benim için. Kamerasına da pek güvenme telefonu sağdan sola kaydırırken bile kasıyordu kamera. Al bir tane redmi note 5 bak keyfine.
Tamamda Redmi note 5 2600 tl beni aşar Xiaomio Redmi 5 Plus Veya Xiaomi Mi A1 Almam gerekiyor. Sende bana Xiamio Mi A1 al dedin. Xiaomi Mi A1 alayım fşyatı uygun zaten teknosadanan alırım ♡♡

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-xiaomi-redmi-note-5/sifir?address_city=6#/

Anıl bak şu sitede xiaomi satan mağazalar var bunlardan birine gidip kvk faturalı veya genpa faturalı alabilirsin uygun fiyatlar var ankaradaki mağazaları senin için seçtim internetle aynı fiyatlar var ama iyi kötü bir garantisi olsun aldığının :) kendin gidiyorsun satın alıyorsun illa kartla internetle değil.
Oradan bana Xiaomio Mi A1 Satan yer bulabilirmisin

https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-xiaomi-redmi-note-5/sifir?address_city=6#/

Anıl bak şu sitede xiaomi satan mağazalar var bunlardan birine gidip kvk faturalı veya genpa faturalı alabilirsin uygun fiyatlar var ankaradaki mağazaları senin için seçtim internetle aynı fiyatlar var ama iyi kötü bir garantisi olsun aldığının :) kendin gidiyorsun satın alıyorsun illa kartla internetle değil.
Xiaomi Mi A2 Lite nasıldır ?

O telefon Türkiyede yokmuş pardon

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Telefon görüşmem vardı ankaranın neresi merkezi mi?

Birde başka model ayarlayalım mi a2 lite yada redmi 5 plus

Mi a2 lite iyi mia1 den daha yeni özellikleri çoğu aynı batarya daha büyük ;)

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...apali-kutu-2-yil-tr-garantili-614168468/detay

bu da huawei psmart madem 1500 civarı alıcan bunu al huawei garanti iyi mia2 lite ile aynı ayarda tabi benim tavsiyem;

https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-huawei-p-smart/sifir?address_city=6#/

Son düzenleme: