Yüksek boyutlu oyun indirme

Bu konuyu okuyanlar

Alperen_Tr77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler öncelikle s.a sabırsız birisiyim o yüzden internetten çok boyutlu bi oyun indirirken baya sıkılıyorum.Vakit geçirmek için film izliyeyim online maça giriyim diyorum ama dosya inerken modem yavaşladığı için olmuyo ve bende indimeyi iptal ediyorum o yüzden çoğu oyunu oynayamıyom.Taktik verebilirmisiniz ?

porcgras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim akıl vermek gibi olmasın ben sana yaptığımı söyleyecem mesela bir oyunu beğendin o gece biraz erken yat 9-10 gibi yat çok yüksek boyutluysa indirmeye bırak onu yat uyu sabah kalktığında oynarsın [emoji1360][emoji1360]

omer2402

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
14
Beyler öncelikle s.a sabırsız birisiyim o yüzden internetten çok boyutlu bi oyun indirirken baya sıkılıyorum.Vakit geçirmek için film izliyeyim online maça giriyim diyorum ama dosya inerken modem yavaşladığı için olmuyo ve bende indimeyi iptal ediyorum o yüzden çoğu oyunu oynayamıyom.Taktik verebilirmisiniz ?
Sabaha kadar yüklenir gece uyurkene bırak. İndirme 1 saat diyor mesela Çalıştıra shutdown -s -t 3600 komutunu girin. 1 saat sonra pc kapanır.
5 saat diyorsa 3600 yerine 18000 girersin

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Yatarken Internet Download Manager ile dosyayı indir(deneme sürümü var) sonra orda tamamlıktan sonra bilgisayarı kapat'ı aç kapanıyo zaten. Sabah olunca gelir bakarsın kaç saat sürmüş.