Youtube Videolarınız Kaldığı Yerden Devam Edecek

Bu konuyu okuyanlar

ahmetturani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle konuyu nereye açacağıma karar veremedim bende burayı en uygun bulduğum için açtım. Yanlış ise ttaşınmasını arz ederim :)

Video Resumer eklentisi ile hem Chrome hem Firefox tarayıcılarında(Opera için henüz bir bilgim yok beklemedeyim :( ) Youtube videolarını kaldığınız yerden izleyebilme imkanı var.

Video izleyicilerinin en büyük sorunları arasında yer alan nerede kaldım sorusunu ortadan kaldıracak bir eklenti çıktı. Eğer Chrome veya Firefox tarayıcılarından birini kullanıyorsanız videolarınız artık sizin kaldığınız yerden başlayacak.

Dünyanın en büyük video barındırma sitesi olan Youtube‘de her gün onlarca video izliyoruz. Ancak çıkan işlerimiz, bilgisayar hataları veya sıkılmamız sonucu videoların tamamını izlemeden kapatmak zorunda kalıyoruz. Daha sonra tekrar izlemek istediğimizde ise nerede kaldığımzı bir türlü hatırlayamayıp dakikalarca bununla uğraşıyoruz.

Ama artık bunlar ile uğraşmanıza gerek kalmayacak çünkü geliştirilern bu Firefox ve Chrome eklentisi sayesinde artık Youtube videolarını kaldığınız yerden izleyebileceksiniz.

Eklentiyi tarayıcılarına kuran kullanıcılar artık tamamını izleyemedikleri videoları aylar sonra bile açsalar video otomatikmen kaldığı yerden başlaycak. Siz videonun ortasında bile sayfayı kapasanız daha sonra tekrar aynı videoyu açtığınızda eklenti sizin kaldığınız yeri hatırlayıp videoyu oradan başlatıyor.

Video Resumer Eklentisi
Chrome İçin

Firefox İçin

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
bir ay önce yandexe geçmiştim fakat dün chormeye geri döndüm.
bir ay önce durum bende böyleydi zaten.eklenti felanda kurmamıştım.

ahmetturani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir ay önce yandexe geçmiştim fakat dün chormeye geri döndüm.
bir ay önce durum bende böyleydi zaten.eklenti felanda kurmamıştım.

yandex de zaten Chromium açık kaynak kodunu kullanmıştı. 1 ay önce Chrome da eğer senin dediğin gibiyse yandex de de aynısı olmalı. çünkü zaten Chromium tabanlı. Bi yanlışın olmasın hocam

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
yandex de zaten Chromium açık kaynak kodunu kullanmıştı. 1 ay önce Chrome da eğer senin dediğin gibiyse yandex de de aynısı olmalı. çünkü zaten Chromium tabanlı. Bi yanlışın olmasın hocam
yok eminim çünkü.fakat yandexte aynı durumdamı onu farketmedim.youtube hesabım açık şekildeyken bu durumdaydı daha sonra girdiğimde de daha önce izlendi ibaresi yazıyor videonun görselinde.fakat yinede dün bu eklentiyi kurdum.

ahmetturani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok eminim çünkü.fakat yandexte aynı durumdamı onu farketmedim.youtube hesabım açık şekildeyken bu durumdaydı daha sonra girdiğimde de daha önce izlendi ibaresi yazıyor videonun görselinde.fakat yinede dün bu eklentiyi kurdum.

Allah allah ilginç. Doğrudur hocam ama eklenti yeni çıktı diye dedim ben :) ben opera kullandığım için fazla bilgim de yok açıkçası :)