Youtube Telif Açığı ve hesaba erişim açığı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ya adamın birisi spam içerik paylaşmış. Video isminde söylediği şeyi videoda göstermemiş. Video isminde sınav soruları çözümü demiş. Ama videoda sınav sorularını cevaplarını paylaşmamış. Birkaç hesaptan raporladım ama video hala duruyor.

Anlayacağınız ben yapamadım. :D

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Enes Batur amcasını dövüyor diye bir video buldum bende şikayet ettim daha duruyor. Ben de beceremedim ?

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
1 milyon kişi spam olarak atsa yinede o video kalkmaz.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Youtube telif açığı kapatılmıştır Ama halen buglar duruyor bunları kaldırabileceklerini sanmıyorum çoğu kişiye yardımım dokundu dokunmayada devam edicek haksız bir telif yiyen arkadaş varsa bana pmden ulaşabilir telif yiyen videoyuda kanalıda geri açabilirim İlginiz alakanız için teşekkür ediyorum İyi forumlar.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Youtube telif açığı kapatılmıştır Ama halen buglar duruyor bunları kaldırabileceklerini sanmıyorum çoğu kişiye yardımım dokundu dokunmayada devam edicek haksız bir telif yiyen arkadaş varsa bana pmden ulaşabilir telif yiyen videoyuda kanalıda geri açabilirim İlginiz alakanız için teşekkür ediyorum İyi forumlar.
Rica ederiz, buglar nedir kısaca bahseder misiniz? Örneğin napılabilir o buglarla. İyi forumlar size de.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Peki Google'a bildirmeniz karşılığında size ödül teklif edildi mi?

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Rica ederiz, buglar nedir kısaca bahseder misiniz? Örneğin napılabilir o buglarla. İyi forumlar size de.
Video kaldırabilir 2. Olay ise telif yememek isteyen arkadaşlar Videoyu liste dışı yükleyip link ile paylaşabilir telif işlemiyor 2-3 denemede tespit ettim diğer buglar gmail üzerinde 1-2 platformda aktif gözükerek gmaile bağlarsanız telif hakkınız 3'den 20ye 30a çıkıyor bir kanal üzerinden 180 telif attım ve atmayada devam ediyorum bilinmeyen bir bug ise kimlik ile kanalı kapatabiliyorum ama bu çok uzun bir işlem 1 ay sürebiliyor sadece 1 kez denedim ve tuttu belki bilmediğim daha 100lerce bug vardır belli olmaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hayır bende kendi kullandığım yöntemleri bildirmedim zaten kısasa kısas.

Youtube dışı 3 Aktif platformda denemelerim sonucunda video , hesap kapatımı gerçekleştirdim Açıklar bildirilmiştir bilginiz olsun.

Youtube dışı 3 Aktif platformda denemelerim sonucunda video , hesap kapatımı gerçekleştirdim Açıklar bildirilmiştir bilginiz olsun.Ekli dosyayı görüntüle 46109Ekli dosyayı görüntüle 46110Ekli dosyayı görüntüle 46111

Youtube dışı 3 Aktif platformda denemelerim sonucunda video , hesap kapatımı gerçekleştirdim Açıklar bildirilmiştir bilginiz olsun.

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Video kaldırabilir 2. Olay ise telif yememek isteyen arkadaşlar Videoyu liste dışı yükleyip link ile paylaşabilir telif işlemiyor 2-3 denemede tespit ettim diğer buglar gmail üzerinde 1-2 platformda aktif gözükerek gmaile bağlarsanız telif hakkınız 3'den 20ye 30a çıkıyor bir kanal üzerinden 180 telif attım ve atmayada devam ediyorum bilinmeyen bir bug ise kimlik ile kanalı kapatabiliyorum ama bu çok uzun bir işlem 1 ay sürebiliyor sadece 1 kez denedim ve tuttu belki bilmediğim daha 100lerce bug vardır belli olmaz.

Hayır bende kendi kullandığım yöntemleri bildirmedim zaten kısasa kısas.

Youtube dışı 3 Aktif platformda denemelerim sonucunda video , hesap kapatımı gerçekleştirdim Açıklar bildirilmiştir bilginiz olsun.Ekli dosyayı görüntüle 46109Ekli dosyayı görüntüle 46110Ekli dosyayı görüntüle 46111

Muhteşem yöntemler. ;) Listedışı olayı hâlâ çalışıyorsa çok iyi. 1-2 platforma bağlamak ne demek bir tek onu anlamadım. Kolay gelsin size.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Muhteşem yöntemler. ;) Listedışı olayı hâlâ çalışıyorsa çok iyi. 1-2 platforma bağlamak ne demek bir tek onu anlamadım. Kolay gelsin size.
Liste dışı olayı halen çalışıyor gmail olayını size özelden açıklarsam daha iyi olur.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Liste dışı olayı halen çalışıyor gmail olayını size özelden açıklarsam daha iyi olur.
Tamam teşekkür ederim. Liste dışı güzel açık belki kullanırım bir ara. 30 telif olayı da muhteşem bir şeye benziyor.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Tamam teşekkür ederim. Liste dışı güzel açık belki kullanırım bir ara. 30 telif olayı da muhteşem bir şeye benziyor.
Daha bilmediğiniz 100lerce açık var zamanı gelince dökücem hepsini buraya ortalık karışsın biraz ;)

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
2 Arkadaşımızın sahte telifler yüzünden youtube kanalı kapanmıştı ve şuan geri açılmıştır bu gibi şeyler yaşayan var ise bana özelden ulaşabilir her türlü desteği sağlarım İYİ FORUMLAR.

kemosakii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir konuda fikrinizi almak istiyorum youtube ve google gibi şirketlerin açığını bulduğunuz zaman nereye bildirmemiz gerekiyor (sakın geri bildirim demeyin youtubeden bildirdim 3 ay dır cevap bekliyorum:D) bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ..

Redheart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 Arkadaşımızın sahte telifler yüzünden youtube kanalı kapanmıştı ve şuan geri açılmıştır bu gibi şeyler yaşayan var ise bana özelden ulaşabilir her türlü desteği sağlarım İYİ FORUMLAR.

Hocam ben size şey soracaktım: Mesela birisinin videosuna telif ihtarı atmak istiyoruz ama aynı vidyo bizde yok. Bu şekilde nasıl telif atabilirim? O telif hakkı formuna ne yazmalıyım ki telifim tutsun? Siz daha önce yaptığınızı söylemiştiniz. Benim kötü bir niyetim yok sadece kanalımı kapattıranların da kanalının kapanmasını istiyorum adalet yerini bulsun istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Biri Enes Batur'u kapattırsın artık!

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
2-3 Güne youtube'nin Tüm açıklarını buraya atıcam Gmail , Youtube kanalı bugda bırakma telif yememe bugu telif atma bugu telifi 3den fazla atma bugu liste dışı bugu , kimlik ile kanalı kapama bugu vb bugları güzel bir video ile buraya aktarıcam.

kemosakii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler youtubenin açığını nerye bildircez tam olarak anlatırsanız sevinirim.

kemosakii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
youtubede neresinde olursa olsun bütün reklamları kaldırabiliyorum yani basit bir site haline dönüyor

Ne açığı var ne hakkında ?

Özelden konuşalım.
youtubede neresinde olursa olsun bütün reklamları kaldırabiliyorum yani basit bir site haline dönüyor

Son düzenleme:

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Anladığım kadarıyla pislik şeyleri kaldırıyorsun.
Conta-ismail diye bir şarkı var çok pis bir de yatıştırıcı diye kaldırabilir misin ?
dur kaldırmadan son kez küfürlü şarkıyı ismaili dinleyeyim ?
Bilmem bildir belki milyon dolarlar alırsın !
Sen alamazsan bana öğret ben alırım.yani yarı yarıya paylaşırız.
contra ismaili kaldır bakiyim.

Bu arada iyi videolar olabiliyor.onları silme contra ismaili sil.
çok pis küfürler ediyor.sana bu öyle halimde gömdükçe gibiden kötü küfürleer ediyor.
silmezsen inanmayın buna.
Yarın o videolar olmuycak orada seni şapşal seni!
Bizi mi trollüyosun bilader !
safmıyız biz !hadi yarın akşam görmüycem contra ismaili ve yatıştırıcıyı.
Baksana herkes bu konuda .güzel trolcüymüşsün.
hadi kanıtla yarın akşama kadar !!

Son düzenleme:

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Anladığım kadarıyla pislik şeyleri kaldırıyorsun.
Conta-ismail diye bir şarkı var çok pis bir de yatıştırıcı diye kaldırabilir misin ?
dur kaldırmadan son kez küfürlü şarkıyı ismaili dinleyeyim ?
Bilmem bildir belki milyon dolarlar alırsın !
Sen alamazsan bana öğret ben alırım.yani yarı yarıya paylaşırız.
contra ismaili kaldır bakiyim.

Bu arada iyi videolar olabiliyor.onları silme contra ismaili sil.
çok pis küfürler ediyor.sana bu öyle halimde gömdükçe gibiden kötü küfürleer ediyor.
silmezsen inanmayın buna.
Yarın o videolar olmuycak orada seni şapşal seni!
Bizi mi trollüyosun bilader !
safmıyız biz !hadi yarın akşam görmüycem contra ismaili ve yatıştırıcıyı.
Baksana herkes bu konuda .güzel trolcüymüşsün.
hadi kanıtla yarın akşama kadar !!
Sen kafayı sıyırmışsın

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Çok şaşırdım. Bu durumu iyi bir şekilde kullanmanız lazım.
Hazırlayacağınız videolarda yöntemi tam olarak göstermeyin. Sadece teşekkür ile gönderebilirler.
Ama ben olsaydım bu durumdan para kazanmaya bakardım. Böyle bir hizmet kurar kısa sürede fena para kasardım. Düşünsene ver 2 bin tl istediğin videoyu kaldırayım. Youtuberlar sırf rekabet amaçlı zengin ederlerdi beni :D

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Hazırlayacağınız videolarda yöntemi tam olarak göstermeyin. Sadece teşekkür ile gönderebilirler.
Ama ben olsaydım bu durumdan para kazanmaya bakardım. Böyle bir hizmet kurar kısa sürede fena para kasardım. Düşünsene ver 2 bin tl istediğin videoyu kaldırayım. Youtuberlar sırf rekabet amaçlı zengin ederlerdi beni :D
1 Seneden beri kazandığım para 6 bin tl şuan ara verdim çünkü farklı platformlarda açık arıyorum buldumda 1-2 aya bu işi site üzerinden geliştiricem yoluma bakıcam .d

Redheart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısınız bu tür yöntemlerin kötü yolda kullanılmaması lazım fakat youtubedaki bazı uyanık kişiler bu yöntemi kanal kapattırmak için kullanıyorlar ve kendileri bu sayede fazla para kazanıyorlar. Malesef ben de bu kurbanlardan birisiyim ve kanalım kötü niyetli kişiler tarafından kapatıldı. O yüzden bu yöntemi kullanarak onların da kanallarının kapanmasını istiyorum. Adalet yerini bulsun yeter benim için....

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358

gmail olayını bana özelden anlatır mısınız acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar