Youtube Telif Açığı ve hesaba erişim açığı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
"Videonuz bir telif hakkı şikayeti nedeniyle yayından kaldırıldığında hesabınıza "telif hakkı ihtarı" adı verilen geçici bir ceza verilir. 3 ay içinde 3 ihtar alırsanız hesabınıza erişiminiz engellenebilir. " sanırım kısa süreli bir durdurma yapıyorsun sadece. Süresiz değil.

Bunun bir hata olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Karşı bildirimde bulunabilir veya telif hakkı sahibinden hak talebini geri çekmesini isteyebilirsiniz.

Deniyor, sanırım burada da karşı bildirim ile yasal savaş açabiliyorum. Çok değişik yerlere soktun beni Alpereeeen Alperen

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
"Videonuz bir telif hakkı şikayeti nedeniyle yayından kaldırıldığında hesabınıza "telif hakkı ihtarı" adı verilen geçici bir ceza verilir. 3 ay içinde 3 ihtar alırsanız hesabınıza erişiminiz engellenebilir. " sanırım kısa süreli bir durdurma yapıyorsun sadece. Süresiz değil.

Bunun bir hata olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Karşı bildirimde bulunabilir veya telif hakkı sahibinden hak talebini geri çekmesini isteyebilirsiniz.

Deniyor, sanırım burada da karşı bildirim ile yasal savaş açabiliyorum. Çok değişik yerlere soktun beni Alpereeeen Alperen
Bildirim ile savaş açabilirsin ama bana hiç birşey olmaz süresiz yaptım istersen 1 sene sonra görüşelim ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam mümkünse benim kanalımdaki size diyeceğim bir videoya da telif atabilir misiniz? Cidden merak ettim. :D
Dediğim gibi istediğim her video'yu kaldırabiliyorum şuan pc kastığı için işlem yapamıyorum sistemi hızlandırdığım zaman denesek olurmu acaba ?

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Youtuber değilim, ticari bir amacım yok. Yüklediğim bütün videolar anı olarak kalması için orada yüklü. 1 sene onun yokluğu beni üzecektir :3 @Halktan Biri evet senin üzerinde de deneyelim. Az kaldı para karşılığı video kaldırtacağım ben sana :D

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Vay anasını sayın seyirciler vay. Tebrikler.
teşekkür ediyorum efenim :)

Youtuber değilim, ticari bir amacım yok. Yüklediğim bütün videolar anı olarak kalması için orada yüklü. 1 sene onun yokluğu beni üzecektir :3 @Halktan Biri evet senin üzerinde de deneyelim. Az kaldı para karşılığı video kaldırtacağım ben sana :D
ahahhaaha .d

Bildirim ile savaş açabilirsin ama bana hiç birşey olmaz süresiz yaptım istersen 1 sene sonra görüşelim ?

Dediğim gibi istediğim her video'yu kaldırabiliyorum şuan pc kastığı için işlem yapamıyorum sistemi hızlandırdığım zaman denesek olurmu acaba ?
Attığım telifi kaldırayammı dursunmu ?

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
O telifi bir an önce kaldır yoksa seni kendi ellerimde boğacağım :D Hata bende kendi videomu yem ettim sana test için. Başkasının videosunu verecektim ki ses getirecekti :D Mesela Enes Batur falan o zaman çok mutlu olurdum :D

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
O telifi bir an önce kaldır yoksa seni kendi ellerimde boğacağım :D Hata bende kendi videomu yem ettim sana test için. Başkasının videosunu verecektim ki ses getirecekti :D Mesela Enes Batur falan o zaman çok mutlu olurdum :D
Geri çektim emek var sonuçta .d

@HOCALPER hocam şu videoma telif atar mısınız? :D
attım hocam şimdi 1 saat bekleyelim bildirim gelsin.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hocam bence bunu kanıtlamak için videoya çekin daha sonra Google'a sunun.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Hocam bence bunu kanıtlamak için videoya çekin daha sonra Google'a sunun.
Öyle birşey yapabilirim ama google ile birbirimize güvenmemiz lazım o kadar kişiye para vermiş ihtiyacım yok ama beyin yaktım hakediyorum bence

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Hi Furkan Emre Kuzu,
Good news! Alperen Uğur Anlı has just released their copyright claim on your YouTube video. O iş tamam :D

Tam zamanı 5.000$ almanın. Dövizin tavan olduğu zaman bak

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Kanıtlayın derken her şeyi başından sonuna kadar anlatın demiyorum. Zaten öyle yapsanız bunun karşılığında ücret ödememe ihtimalleri var.
Mesela Google'a göndereceğiniz kanıt videonun başında benim videoma telif atacağınızı söyleyin. Daha sonra o arada yaptığınız gizli kalmasını istediğiniz yeri videoya almayın. Bir de sonuç kısmını video eklersiniz.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Hi Furkan Emre Kuzu,
Good news! Alperen Uğur Anlı has just released their copyright claim on your YouTube video. O iş tamam :D

Tam zamanı 5.000$ almanın. Dövizin tavan olduğu zaman bak
Dimi .d

Kanıtlayın derken her şeyi başından sonuna kadar anlatın demiyorum. Zaten öyle yapsanız bunun karşılığında ücret ödememe ihtimalleri var.
Mesela Google'a göndereceğiniz kanıt videonun başında benim videoma telif atacağınızı söyleyin. Daha sonra o arada yaptığınız gizli kalmasını istediğiniz yeri videoya almayın. Bir de sonuç kısmını video eklersiniz.
Denicem teşekkürler bu arada videonuza telif attım bekliyorum şuan

Son düzenleme:

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Telif attım onaylandı dostum.

Ekli dosyalar

• cpu.png
    cpu.png
    14.7 KB · Görüntüleme: 433

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hemen kontrol edeyim.

Evet telif hakkından dolayı video kaldırılmış. Bu da kanıtlandığına göre bence siz bunu Google'a bildirin. :)

Son düzenleme:

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Hemen kontrol edeyim.

Evet telif hakkından dolayı video kaldırılmış. Bu da kanıtlandığına göre bence siz bunu Google'a bildirin. :)
Bildirdim bile dolarımı alır keyfime bakarım :)

selmangallagher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
video falan çekip googlea atma bence videodan açığı bulurlar sana para vermezler.Adamlara ulaşınca kanıtla herhangi bir videoya telif at yada kanalını kapat ss at onlara.Çok güzel para kazanırsın kardeşim

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
video falan çekip googlea atma bence videodan açığı bulurlar sana para vermezler.Adamlara ulaşınca kanıtla herhangi bir videoya telif at yada kanalını kapat ss at onlara.Çok güzel para kazanırsın kardeşim
Video dediğim Kapattığım kanalların ve telif attığım videoların sslerini çektim bildirim olarak attım geri dönüş yapmazlarsa google binası var istanbulda 1 saatlik yolum var gider konuşurum

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Bu kötüye kullanmak değil, iyi yapmış oluruz :D

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Aylık 500bin alacağımı bilsem yaptıklarının hepsini amuda yaparım.

HOCALPER

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Aylık 500bin alacağımı bilsem yaptıklarının hepsini amuda yaparım.
500bin alacağamı ben bilsem her ay düzenli bir şekilde Şehit Ailelerine yardım ederdim hayatlar tarzlar yapıcak birşey yok kaçtım ben ALLAHA emanet görüşürüz .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...