Youtube Kanalimi incelediniz mi?

Bu konuyu okuyanlar

batikan altintas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaslar, Ben Batikan Altintas, Amerika'nin Massachusetts eyaletinde yasiyorum.
Yaklasik 2 yil olacak buraya yerleseli ve 4 ay kadar once Youtube isine adim attim. Ancak Amerika'da yasayan Youtuberlar gibi demode ve herkesin yaptigi tarzda videolari kanalimda bulundurmuyorum ! Konseptim tamamen kendime ozgu ve suanda hic bir Turk'un bu sekilde videolar (Vloglar) yaptigini gormedim.

Ben cok kucuk yaslarimdan beri arabalarin icinde bulundum bu hep boyle devam etti Hobilikten cikti ve artik yasam stili haline geldi . Ve dedim ki kendi kendime bu yasanan olaylari ozellikle Amerika gibi bir yerde yasanan bu tarz olaylari benim gibi araba severlerin onune sunmaliyim. Ve Batikan Altintas kanalini yarattim.
Kanalda Legal ve Illegal olarak Amerika'da araba camiasi neler yapiyor ne tarzda modifikasyonlar araclara uygulaniyor. Etkinlikler yarislar nasil duzenleniyor. Parca alimi satimi iscilik maliyetleri vs. gibi konulari sunuyorum. Benimde kendime ait bir aracim mevcut onuda bu surecte ufak ufak yapiyoruz. Kanal linkimi birakiyorum buraya ve umarim hosunuza gider abone olursunuz !
Batıkan Altıntaş

Hepinize cok tesekkur ederim.
instagram hesabim: @batikan.z33