Youtube - Hesabınız Uygun Değil Hatası

Bu konuyu okuyanlar

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bunu nasıl aktif edebilirim herşey iyi durumda gözüküyor hiçbir uyarı - telif hakkı felanda almadım neden aktif yapamıyorum?

mr704.jpg

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Belli bir süre sonra açılacak. O kısımdaki uygun değil yazısı otomatik her hesap açanda çıkıyor. ;) Bu konuyu inceleyebilirsin.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ben yaşadığım yeri abd olarak değiştirince bu hata çıkmamıştı bende, 6 mayısı bekle derim, o zaman düzelebilir

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bende ingiltere olarak ayarladım :D bekleyelim bakalım 2 gün

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ee bugün 6 mayıs hala hesabım uygun değil. izlenicek videolarım var yükleyemiyorum bu yüzden :(

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Belli bir süre sonra açılacak. O kısımdaki uygun değil yazısı otomatik her hesap açanda çıkıyor. ;) Bu konuyu inceleyebilirsin.

gönderdiğin sayfayı okudum ama tam anlamadım. benim bu hesabımda o aktif olmucakmı yeni hesapmmı açmam gerekiyor.

ama hepsi iyi durumda görünüyor

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yeni hesaba gerek yok bu hesap aktif olacaktır.
yeni hesapta deniyim dedim hesabı açar açmaz aktif oldu ülkeyi ABD olarak işaretlemiştim kayıt olurken sanırım ondan bu hesap aktif olmucak gibi

şuanki mevcut hesabımın ülkesini değiştirmeyi bulamadım. O alttan değişen ülke hiçbişeye yaramıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Çözüm Yapmak İsteyenler İçin

youtube.com/onechannel adresinden eski still e dönüyoruz. Kanalım a giriyoruz. Sağ tarafta bilgilerimiz var düzenle diyoruz ülkeyi değiştiriyoruz

sonra tekrar aynı adresden yeni stile dönüyoruz ve yeni kanal açarken üyelik sırasında konumu abd yaptığınızda konum öyle oluyor zaten..

sonra etkinleştirme aktif oluyor.