Youtube gıremıyom mahkeme kararıyla engenlenmıstır dıo 22/08/2007

Bu konuyu okuyanlar

checter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
youtube gıremıyom mahkeme kararıyla engenlenmıstır dıo 22/08/2007

adszik6.jpg

ya bu ne sacmalıktır be lutfden yardım edın ya

checter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gıremıyom ben ya a.g ttnet ı kaç aydır bole ya bu

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bende girebiliyorum bi sorun yok..

checter dedi ki:
gıremıyom ben ya a.g ttnet ı kaç aydır bole ya bu

Senin bi yanlışın var heralde şuanda youtubeye sorunsuz giriliyor bi kapatma falan yok..

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
geçmişi sil, cookie leri sil, internetle ilgili herşeyi sil kısaca, reset at modeme bide öyle dene ;)

checter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
emubaltaci dedi ki:
geçmişi sil, cookie leri sil, internetle ilgili herşeyi sil kısaca, reset at modeme bide öyle dene ;)

yaptım hepsını olmuyo yaaaaaaaaaa

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
checter Allah aşkına senin okuma yazman yokmu gelip burda milleti oyalıyosun.Gözünü seviyim koyduğun resimde engellenen adrese bi baksana hangi adrese girmeye çalışıyosun.Youtubeye değil sen başka bi siteye girmeye çalışıyosun.
:L :L :L :L :L :L :S :S :S :S :S :S :S

Afrodizyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
checter Allah aşkına senin okuma yazman yokmu gelip burda milleti oyalıyosun.Gözünü seviyim koyduğun resimde engellenen adrese bi baksana hangi adrese girmeye çalışıyosun.Youtubeye değil sen başka bi siteye girmeye çalışıyosun.

;)

checter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Afrodizyak dedi ki:
gokhans19 dedi ki:

cok zekısınınız helal olsun sıze ya walla ala ala youtube yazmıyomusum gel de sen yaz youtube

;)
gokhans19 dedi ki:

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
checter dedi ki:
Afrodizyak dedi ki:
gokhans19 dedi ki:

cok zekısınınız helal olsun sıze ya walla ala ala youtube yazmıyomusum gel de sen yaz youtube

Youtube yazdığını iddia ediyosan o zaman sen körsün çünkü koyduğun resimde engellenen site adresinin youtubeye ait olduğunu iddia ediyosun.

checter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bak adamım ben youtube yazıyom orda o yazıyo ben youtube yazıyom kardesım

sorun orda ıste sozluk felan yazıyo sımdı gırdıgımde sıte adı yazmıyo aynen sole yazıyo

[size=10pt]Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.

T.C. Fatih 2.Asliye Hukuk Mahkemesi 2007/195 Nolu Kararı gereği bu siteye erişim engellenmiştir.

Access to this site has been suspended in accordance with decision no: 2007/195 of T.C. Fatih 2.Civil Court of First Instance.
[/size]

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bence dns önbelleğini temizlemelisin.Bunu yapan programlar var..Antiban temizleyebiliyo mesela..

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kullandığın sunucudan kaynaklanıyor olabilir mi? Mesela firefox kullanıyorsan operayı dene.
Ya da ccleaner ile bütün geçmişi sildir.
Eğer olay yeni oluştuysa sistem geri yükleme belki işe yarayabilir.

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Geçmişle falan alakalı değil dns sorunu var antiban ile dns önbelleğini temizledikten sonra girebilirsin..

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
checter dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
Geçmişle falan alakalı değil dns sorunu var antiban ile dns önbelleğini temizledikten sonra girebilirsin..
nasıl yapacan onu ya
Antibanı açıyosun site bölümüne linki yazıp çöz veya herneyse orda yazıyo ona tıklıyon hem dns önbelleğini siliyo hemde yasaklı siteye girmeni sağlıyor wordpresse onunla girebiliyosun google amcama arattır..

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
checter dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
checter dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
nasıl yapacan onu ya
Antibanı açıyosun site bölümüne]

antıbanda yaptımda wordpresse ne onu anlamadım
wordpress bi çeşit blog sistemi ama ttnet orya girişi yasakladı bu program ile orayada girebilirsin..

checter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
checter dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
checter dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
nasıl yapacan onu ya
Antibanı açıyosun site bölümüne]

antıbanda yaptımda wordpresse ne onu anlamadım
wordpress bi çeşit blog sistemi ama ttnet orya girişi yasakladı bu program ile orayada girebilirsin..

anladım kardes saol tskler ama sıte cok yavas ya videoların resımlerı cıkmıyo