Youtube Açılmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KaJMeR13

Profesör
proxy vs kullanıyorumusun?

internet explorer yada google hrome da adres çubuğuna 173.194.39.196 yaz. yine girmezse dns ile boşa uğraşma sorun dns değildir.
tabi google nin ip adresi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://bgp.he.net/ip/173.194.39.196

zaxa

Üyecik
Birde bugün Dailymotion'a da girmediğini farkettim aynı hatayı veriyor ondada ancak vidivodo , izlesene , uzmanTV ye giriyor . Neyse artık son çare arkadaşın da dediği gibi sistemi geri yükleyeceğim galiba :/

KaJMeR13

Profesör
işe yaramaz bence :)
yabancı video izleme siteleri engellenmiş. bağlandığın modem yada ıss de engellemiş olabilir :)

sistem geri yüklemeden önce bilgisayarını "ağ desteği ile güvenli mod" da aç. bir güvenli modda dene.

ByRULET

Üyecik
sırf bu konuya yardımcı olur düşüncesiyle üye oldum, ama üyelik ne zahmetli işmiş arkadaş pişman oldum desem yeridir ama bi sefer başlamış olduk.

neyse konuya dönelim..aynı problemi 3-4 gün önce bende yaşadım.youtube sayfası hiç açılmıyordu, denemeni tavsiye edecegim şey şudur;
başlat+çalıştıra
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\
açılan pencerede hots yazan simgenin bir kopyasını al herhangi bi yere yapıştır ( olası problemlere karşı bir yedekleme ). daha sonra C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\ yolundaki hosta sag tıkla not defteriyle aç ve içinde ne varsa sil, kaydet ve kapat. açılacaktır. bu 3-4 günlük zaman öncesindede bir cok videoyu açmıyordu, hata veriyordu sürekli.yukarıda yazdıgım çözüm ile hem sayfa acılmaması hemde video acılmama problemi bende ortadan kalkmış durumda şimdilik.ha net var görünüpte hiç bir sayfa acılmamaıs durumunda modemin baglantısını kes yeniden çalıştır modemi

KaGe LoRd

Asistan
Bende de YouTube birkaç gündür açılmıyor. O yüzden Hotspot Shield gibi sinir bozucu bir program kullanıyorum. -_- Ama işe yarıyor.

KaJMeR13

Profesör
eğer hotspot shild yada ktunnel gibi şeylerle giriyorsa sizin internete bağlandığınız servis sağlayıcı youtubeyi engellemiştir :) yada modemdem vs engellenmiş olabilir.

dj_bakar

Üyecik
Selam arkdaşlar butun sorun dsnde bu dsn kullanmayın youtube sorun ortadan kalkacaktır ben boyle yaptım ortadan kalktı

8.8.8.8

8.8.4.4

Dsn Sunucusunu otamtik al deyin ag ayarlarından sıkıntı olmaz
:rolleyes:

esersdn

Üyecik
abi bende de şöyle diyor bu web sayfası kullanılamıyor youtube uzun süre cevap vermediğinden yükleyemedi bir yardımcı olun youtube açmam lazım .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarımı açın üsteki boşluğa yapıştırın hostu silin bide kesme isaretiyle beraber en sonda :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ordan bişi açtım youtube yazıyo birsürü link var ne yapayım

eaglemania

Üyecik
aynı sorun bende de vardı, sayfa dönüp duruyordu ancak açılmıyordu.

Arkadaşların dediği gibi, hosts dosyasının içeriğini tamamen silince şimdi açılmaya başladı.

Teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dns ayarlarını değiştirin kesin çözüm
208.67.220.220
208.68.222.222

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı Sorun bendede var açtığım zaman bi 5 dk sonra bu video kullanılmıyor diyordu ama şimdi sorun yok gerçektende hosts klasörünü sildiğinizde hiçbir sorun kalmıyor yardımlarınız için teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim youtubenın sorunu giriyom youtubeye sonra youtubenın https versiyonu açılıo oda bozuk ya kardesim acil yardım yoksa video açamıom
:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:flowers:Allah razı olsun günlerdir uğraşıyordum olmuyordu cok teşekkürler

stat counter