Yıllık Kart Ücreti - Aidat Ücreti Olmayan Kredi Kartları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Aretios

Profesör
topunun Allah belasını versin kan emıcı sulukler bu bankalar

arkadaş kullanmayın almayın paran varsa giy ye iç

hele kullanmaısnı bılmıyorsan hıııc alma ......

bırak pesınden kossunlar kart vermek için almayın

her gun arayacaklar 3-4 bankadan almayın .....

kanmayın .....

karaktersiz bunlar ......

dangerx

Üyecik
Kart aidatı olmayan int üzerinden alışveriş yapmak için kredi kartı almak istiyorum. Hani arada para puan verse fena olmaz. Hangisini önerirsiniz

celalettinaktas

Doçent
Akbank free kulaniyorum. Internet uzerinden taksit siniri felan yok. Ancak bazen magazalarda oluyor. Atiyorum 100 tl taksitle cekeceksin. Kasiyer efendim takait kampanyasi icin 1.5 tl masraf cikiyor felan diyor.

farti

Üyecik
Aralarında genel olarak şu ana kadar iyi oln ing pegasus plus fakat uçuş puanı haricinde bir şeyi yok. Bonus flexiyi merak ediyorum asıl ben kullanan varsa aydınlatırsa sevinirim.

H2K

Üyecik
İşte üniversiteli kartı çıkarmak için iş bankasında hesabımızın olması gerekiyor mu olmasada olur mu

nihat21

Üyecik
Kredi kartı almanız için bankada hesabınız olmasına gerek yok, başvurunuzun onaylanması yeterli daha sonra 15 gün içinde kartınızı teslim alarak kullanabilirsiniz.İlk mesaja Vakıfbank'ın tercih kartını da eklerseniz düşünenler için başka bir tercih olacaktır.

Ufuk

Fearless Warrior
Yönetici
Super Moderator
Şu aidatları bir şekilde bankalardan toplamak lazım.. Arkadaşım yaklaşık 2000 TL toparlayabildi.. :D

dangerx

Üyecik
Akbank free kulaniyorum. Internet uzerinden taksit siniri felan yok. Ancak bazen magazalarda oluyor. Atiyorum 100 tl taksitle cekeceksin. Kasiyer efendim takait kampanyasi icin 1.5 tl masraf cikiyor felan diyor.
Hocam İnternet alışverişlerinde chip para kazandırıyor. Kullanıyorsun memnun musun? Bana da free kart çıkmış alıp almamak arasında kaldım.

siriusblackstr

Üyecik
Yasaklı
Passolig'de var. 34 TL karşılığında karta sahip olabilirsiniz ve her türlü alışverişinizi yapabilirsiniz. Sadece, stadyumlara giriş yapabilmek için yıllık 34 lira ödemeniz gerekmektedir. Geri kalan tüm işlemleri yıllık ücret ödemeden yapabilirsiniz. Stadyum giriş ücreti olan yıllık 34 TL'yi ödemediğiniz takdirde ise kartınız kapanmaz, stadyum giriş hakkı hariç kullanmaya devam edersiniz.

Kupa Beyi

Profesör
Ben Qnb Finansbank'ın kredi kartını kullanıyorum. Fix kart... Aidatı yok bir seneyi aştı herhangi bir sorun yaşamadım ayrıca sanal kart uygulamasını da kullanıyorum ondan da herhangi bir ücret almıyorlar. Bunun dışında 2014 senesinden beridir enpara kullanıyorum ve onunda kredi kartı çıktı biliyorsunuz. Aidat almadığı gibi size para da ödüyor :D Buradan bakabilirsiniz. Ben güvenlik amacı ile sanal kart kullanıyorum o yüzden enparada kredi kartına bağlı olarak sanal kart yaratılamadığından başvurmadım. Nihayetinde kredi kartıda bir marifet değil. Ben sanal alışveriş ve gerekli yerlerde taksik imkanları için kullanıyorum ayrıca çoğu yerde kredi kartı kullanarak aylık harcamalarımı kontrol altında tutuyorum. Muhasebeci olunca biraz kırıyorsunuz bu konuda :D

Kadir TPT

Üyecik
Arkadaşlar herkese merhaba! celikccc arkadaşım Enpara kredi kartı hakkında bilgin var mı? Bu arada yukarıda sayılmış olan kredi kartlarının bazıları için aidat ücreti tekrar devreye girebilir. Benim önerim ise Enpara.com tarafından çıkarılan kredi kartını incelemeniz olacaktır. Bu kredi kartının kart aidatı var ama nasıl biliyor musunuz? Kart aidatını kendisi müşteriye veriyor! Evet yanlış duymadınız! :) Adamlar en az 2 yıl boyunca kartı kullanan müşteriye kendileri aidat ödüyor. Bu bilgileri almak için aşağıya bıraktığım linkleri inceleyin. Bir çok kişi gayet memnun ama tabii ki şikayetler de var. Bu nedenle şartları dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyorum. Saygılar.

QNB Finansbank Enpara kredi kartı ve Enpara kredi kartı faiz oranları

stat counter