Yılın en iyi akıllı telefonu (Anket)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce en iyisi?

• Kullanılan toplam oy
    512
Size bir sorum olacak samsung s9+ yada s9 bir de mate 10 pro arasından hangisini secmeliyim yada sizin önereceğiniz başka telefonda olur öneriniz benim için önemli teşekkürler
Vallaha kardeş aynı düşüncedeymişiz neye karar verdin yada aldınmı biseyler cevaplarsan sevinirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Vallaha kardeş aynı düşüncedeymişiz neye karar verdin yada aldınmı biseyler cevaplarsan sevinirim.
iphone4
iphone5
iphone6
iphone7
iphone7pls
uzun uzun kullandım hep ayfoncuydum, iphone hiç bir şey yapmana izin vermiyor kapalı bir kutu, sadece onların istediği gibi kullanabiliyorsun bu beni çok sinir ettii elime andoroide geççem. iphone 7plusta kullandım uzun süre sattım çok büyük tek elle mesaj yazılmıyor diye kızdım. şimdi s9 a yoğunlaştım samsung s9 hem kullanışlı hem estetik hem küçük.

Son düzenleme:
Performans Olarak Samsung Note 8 in Hakkını Yiyemiyeceğim Oyun performansı olsun ram olsun
Ama Tasarım VS Daha Çok fotoğraf vs için bir telefon derseniz İPHONE X tabiki

Samsung donanımı bol keseden veriyor ekranı piyasada 1 numara arayüzü çok bereketli ve işlevsel s ve Note serisi telefonları bana göre piyasada rakipsiz özelllikle note serisi.

Ahmetcan26

Asistan
Yasaklı
Sizce en iyi telefon markasi hangisi ? Ve neden ?
bence şu anda samsung ama bu seni yanıltmasın huawei çok iyi telefonlar üretmeye başladı.yakında 3-5 seneye samsunga fark atar.

neden huawei derseniz dikkatlice inceledim 2 sene önceki huawei modellerine bak.birde şu ankine çok büyük çok hızlı değişim ve gelişim var huaweide
2 sene önce adını bile yeni öğrendim.güçlü bir marka olma yolunda ilerledikleri için.

Son düzenleme:
bence şu anda samsung ama bu seni yanıltmasın huawei çok iyi telefonlar üretmeye başladı.yakında 3-5 seneye samsunga fark atar.

neden huawei derseniz dikkatlice inceledim 2 sene önceki huawei modellerine bak.birde şu ankine çok büyük çok hızlı değişim ve gelişim var huaweide
2 sene önce adını bile yeni öğrendim.güçlü bir marka olma yolunda ilerledikleri için.
Istediği kadar gelişsin samsunga fark atamaz huawei geliştiriyoda samsung yatıyomu şuan samsungtaki inovasyon hiçbir firmada yok