Yılan Yağı Kullanan Varmı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

bu konuyu kuran kimse arkadaş sana söylüyorum bunu domuz yağı ile değiştirsen hepsi gülmekten bayılırdı ve ne zaman yılan'ın yağıı çıkarsınlar türkiyenin zaten yarısından çoğu zaten yılan görse korkudan anladın sen onu yani yalanmı şimdi abicim hadi neyse bu kadar yeter herkese iyi günler byee!!! :D :D :D

bu konuyu kuran kimse arkadaş sana söylüyorum bunu domuz yağı ile değiştirsen hepsi gülmekten bayılırdı ve ne zaman yılan'ın yağıı çıkarsınlar türkiyenin zaten yarısından çoğu zaten yılan görse korkudan anladın sen onu yani yalanmı şimdi abicim hadi neyse bu kadar yeter herkese iyi günler byee!!! :D :D :D
bu yazdıklarından sen bırşey anladın mı onu söyle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yılan derisinin kendini yenileyici etkisi olduğundan dolayı olabilir yağın faydası varmı bilmiyorum bir aydır kullanıyorum daha birsy yok kullandığım günler daha da cok dökülüyor gibi geliyor bana tutam tutam sac geliyo elime markasıda biotama :((

tamamen dolandırıcılık. bir şişe almıştım memnun kalmayınca başka marka araştırayım diye internete girdim ama böyle bir yağ yokmuş. saç uzatmak için yılan yağı kullanıyordum. kandırıldığımı aslında insanların dolandırıldığını gördüğümde sinirlerim tepeme çıktı. snake oil diye aratınca bu yağın 1900 lü senelerde amerikada bir dolandırıcılık metodu olduğunu gördüm . daha detaylı bir yazı var bir sitede yazıyor. lütfen böyle dolandırıcılara paranızı kaptırmayın bu da yılan yağının ne olduğunu anlatan site http://hizlisacuzatma.blogspot.com/2013/04/ylan-yag.html

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yilan yagini 3 gundur kullaniyorum pek fazla etkisini gormedim kirmizi biraz katimsi bi sivi . bence almaya gerek yok ben kullanmiya devam ediyorum ama durduracam gibime geliyo.

Bende Sarımsak Özlü Şampuan kullandım kokar falan diyorlar ama gayet de şampuan kokusu var :) tavsiye ederim saçınız dökülüyorsa sarımsak özlü şampuan kullanın çeşitli yağlar da varmış ama onları kullanmadım nurs hekim miydi neydi tam hatırlayamadım.

Aretios

Profesör
bioxin forever :D :D

saç dökülmesini kesti valla .... ama devamlı kullanım ve asla değştirmiceksin ben faydasını gordum saç cıkarırmı bılemem ama dokulmeyı durduruyor .....

Saçları aşırı dökülen varsa yanı söyle banyoya gırdın sacını kopukledın elını attın elinin için saç doluyorsa bıoxın kullan benım o şekildi şimdi tek tük sac gelır elime oda normal zaten ....

bioxin forever :D :D

saç dökülmesini kesti valla .... ama devamlı kullanım ve asla değştirmiceksin ben faydasını gordum saç cıkarırmı bılemem ama dokulmeyı durduruyor .....

Saçları aşırı dökülen varsa yanı söyle banyoya gırdın sacını kopukledın elını attın elinin için saç doluyorsa bıoxın kullan benım o şekildi şimdi tek tük sac gelır elime oda normal zaten ....
Ben onu da denedim ama bende mi işe aramadı başka birşey mi oldu orasını çözemedim valla

Aretios

Profesör
Ben onu da denedim ama bende mi işe aramadı başka birşey mi oldu orasını çözemedim valla
Valla bilemıcem ama benım sac dokulmesı kesıldı onceden dedıgım gıbı sacımı yıkarken bır avuc sac dolardı elım şimdi ise 1-2 bazen oda yok ben cok memnun kaldım ama belkı senın sac tipinden kaynaklanabılır demekkı benım sac sevdı bioxıni ...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hala devam ediyorum kullanmaya bioxini ....

abi alayı yalan dolan evet bioxin mioxin falan evet kullandığın zaman dökülme duruyor biraz gürleşiyor saçlar bıraktığın anda tekrar başlıyor kellik :)

öyle kalıcı bir çözümü yok bu işin

Yılan yağı sağlık ve güzellik için faydaları ile bilinen yağlardan biridir. İlk olarak su yılanından elde edilmiş olan yılan yağı genellikle saç bakımı alanında tercih edilse de kemik sağlığı için de pek çok faydası bulunmaktadır. Yılan yağını diğer faydalı yağlardan ayıran özelliği ise tıp dünyası tarafından kabul görmüş olmasıdır.

Piyasada yaygın bir şekilde bulunması ve fiyatının aşırı yüksek olmaması sebebiyle birçok kişi çeşitli sağlık sorunları için yılan yağından faydalanabilmektedir. Düzenli kullanım sonucunda bilinen olumlu etkilerini birebir gözlemlemek mümkündür. Bu yazıdan yılan yağı ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Genç yaşta saç dökülmesinden müzdarip biri olarak, 10 15 tane doğal yağı zeytinyağı ile karışıtırıp haftada bi kere sürerdim saçıma, parlaklık vermek dışında bi faydasını görmedim.Doktorun verdiği minoxil dökülen yerlerde saç çıkardı ama o da deri dökülmesi ve saçı cansızlaştırıyordu, son 3 aydır kendi haline bıraktım ve mutluyum :) şuan döküldüğü belli olmuyor saçım uzun olduğundan ama ilerlerse ki ilerleyecek gibi duruyor hemen protez saç yaptırıcam paraya kıyıp.

stat counter