Yılan Yağı Kullanan Varmı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Nette, iktidarsızlık diyorlar, ne iş? :D
Bir de kullanmayı bırakınca saç hemen eski haline geliyormuş. Olmadı bu şimdi...
Bazen 3 gün 4 gün kullanmadığım oldu herhangi bir değişiklik görmedim. Bu arada jole çalıyorum sürekli :D İktidarsızlığa gelince herhangi bir değişiklik hissetmedim :D Özelden bir foto atıyım saçla ilgili.

Bazen 3 gün 4 gün kullanmadığım oldu herhangi bir değişiklik görmedim. Bu arada jole çalıyorum sürekli :D İktidarsızlığa gelince herhangi bir değişiklik hissetmedim :D Özelden bir foto atıyım saçla ilgili.
Benim asıl büyük sorunum sakallar. Sakal için de iyi yorumlar yok nette. Çıkartıyormuş ama çıkanlar sakala benzemiyormuş. He tabi alırsam saçları kalınlaştırması için de kullanırım.

Çam terebenti kullanıyorum kepek için biraz azaldı gibi kötü tarafı alnımda saç çıkmaya başladı birde saçları ağırlaştırıyor tabi her saça olurmu bilemem bir de saç dökülmesi ve deri hastalıkları için ceviz yaprağı suyu var ,bildiğimiz ceviz yaprağını Su ile kaynatıyoruz çay gibi demleniyor o suyu süzüp kafaya fırsat buldukça firiksiyon yapılır yapraklar yeşil veya kuru olabilir fark etmez.Not:Diğer bitkiler gibi abartılı bir koku yaymaz herhangi bir tencerede kaynata bilirsinız.

@aliitemel Saç dökülme problemin varsa jöle ve biryantin gibi şeylerden kesinlikle uzak dur... Zaten bunlar saçın 1 numaralı düşmanları...

Birde sakal çıkartmaya niye çalışıyorsunuz onu anlamadım traş olacağınız vakti başka şeyler için kullanırsınız... Ben bugüne kadar sakalın bi yararını göremedim... Sürekli traş olmak zorunda kalıyorsunuz eğer traş olmazsanız kaşıntı yapıyor vede insanlar tarafından traş ol dendiğinde ben sakallarımla mutluyıum böyle iyi gibi espiriler yapmak zorunda kalıyorsunuz...

Silence

Dekan
Onursal Üye
Bende de sakal yok, saçlar şimdiden dökülüyor...
Minoxil sakala da iyi gelir mi? Artık ben de bir şeyler deneyeceğim. Yoksa çıkacağı yok bu sakalın.
vay arkadaş biri tıraş olmaktan şikayet eder bi sakal çıkmamasından bu erkekleri anlamak hiç mümkün değil

Sakalın olmaması daha kötü. 21 yaşına girmek üzereyim hala 16 gibi gösteriyorum. Olsun da ben her gün keserim onları. :)

mavi şişe mi kullandığın ? . O muazzam etkili harika bi ilaç düzenli ve masaj yaparak kullanırsan daha çabuk etki eder :) . ayrıca sarmısağı yüzünde mutlaka dene yıllardır bu yöntem kullanıyor saçkıran için işe yaramadı diyenide hiç duymadım . İnşallah toparlar biran evvel .
evet mavi şişe.ağbımle beraber kullanıyoruz.önce ona test ettırdım.parası çok dıye sonra ben kullanmaya başladım:D ama bızımkısı ırsı.dün eczaneye gittim yılan yağı almak ıçın onlar bana önce çınko falan vıtamın hapı önerdıler.,sonra propecıa dıye hap.1 sene falan roganla kulan dedıler.hapın fıyatı 109tl bıorde rogan:)pahalıya patlar dıye vazgectım.sonra aktara gittim ıçınde bır kaç çeşıt yağ olan şişe verdı.şimdı roganla beraber kulanıyorum.ama çok kötü çam kokuyorum:(
evet saçkıran için o bölgeyi hafif tahriş etmek daha sonra sarımsak sürmek iyi geliyor. Küçükken benim olmuştu, bu şekilde sarımsak sürmüştüm sonra saç çıkmıştı. Daha da unutmuştum bir daha olmadı. sanırım strese de bağlıymış saç kıran olayı...
sarımsağı nasıl sürmemız lazım.ezıpte mı?yoksa sadece suyunu mu?
Minoxil kullanıyorum, memnunum. Günde 2 defa kullanmak gerekiyormuş, ben 1 defa kullanıyorum acaba yanlış mı yapıyorum? 1 ay gidiyor diyorlar ama sabah akşam kullanınca sanki benimki 20 gün anca gidiyor.
evet sabah akşam 2 defa 5 püskürtme ;)
Bende de sakal yok, saçlar şimdiden dökülüyor...Minoxil sakala da iyi gelir mi? Artık ben de bir şeyler deneyeceğim. Yoksa çıkacağı yok bu sakalın.
sakalın çıkmasını ıstıyorsan yüzüne 3 hafta arayla iğne yaptırman lazım.ılacın ısmını unuttum.ben 5 kez yaptırdım.saç kıran bölgede ancak çıktı.ama ılkınde bıraz aç karına olduğum ıçın tansıyonum düştü bayılıyordum:(onun ıçın aç karna gıtme ve bı yere uzanarak doktora iğneyı yaptır.bıttıkten sonra bıraz dınlen hemen kalkma.bıraz acıyor.bunun ıçın cıldıye doktorlarına gıdebılırsın
Sakalın olmaması daha kötü. 21 yaşına girmek üzereyim hala 16 gibi gösteriyorum. Olsun da ben her gün keserim onları. :)
bekara karı boşamak kolaydır.bende yüzümdekı sakallardan nasıl kurtulurum dıye burda konu açmayı düşünüyordum:)her gün traş olmakla yüzün paramparça olur.hele benım gıbı sakalın sert olursa

--- Mesaj Güncellendi ---

50 liraymış yav, öğrenciyim ben abi kuruşa ihtiyacım var :D Ama dur bi baba bankı zorlayayım.
Sakallar hafif tüy gibi gözükmeye başladı. Yaş 20 bu arada. Minoxil de ince saç tellerini kalınlaştırıyormuş. İşimi görür inşallah.
İnternette genel yorumlarda günde 1 defa kullanıldığı ve işe yaradığı söyleniyor. @aliitemel sen %5'i mi, yoksa %2'yi mi kullanıyorsun?
ınternetden al.ben öyle yapıyorum.1 kutusu 28.50 kuruş.2-3 kutuı alırsın 24 tl den verıyorlar.artı 5 tl kargo ücretı;)2 günde kargoda oluyorç.teslımant sırasında ödeme yapıyorsun.güvenlı sıte

arkadaşım bunların hepsi palavra.
en ama en etkilisi dahi 2 gram tüy çıkarıyor bırakınca da dökülüyor.
ama saç dökülmesini engeller bak ona birşey diyemem.
kesin olan şu ki yenisini çıkarmaz.
dökülen yer için kesin çözüm saç ekimidir.

herşey gentiktir istersen kafana istedigin yagı sür. fayda etmez genetikte günü gelince dökülür..... herey zamanlıdır..

Allahım ya rabbim yaa:D o kadar meraklıysan gel benimkileri kes kes git..:D:D O kadar tanıdığım kuaför arkadaşa akşam gelinde bana bi sakal tıraşı yapalım diyorum.. Onlarda sen buraya gel babanın uşağı yok diyorlar...:D

--- Mesaj Güncellendi ---

herşey gentiktir istersen kafana istedigin yagı sür. fayda etmez genetikte günü gelince dökülür..... herey zamanlıdır..
Aslında doğru söylüyorsun...

Bigün kelin birisi yolda giderken bi ağacın altından geçiyormuş.. Ağaçtada güvercin varmış bizim kelin kafasına bi şeyapmış.. Kel ne oluyor lan demiş elini kafasına bi atmış bide bakmışkii sırma gibi saçları çıkmış...:D:D Güvercin pisliği işe yarıyor beyler..:D:D

tarıkbuğra, iğne falan yaptırmam yav. O kadar da takmıyorum.
Sizin sakalınız olduğu için sakalı olmayanı anlamıyorsunuz :) Minoxil'den vazgeçtim. Bırakınca tekrar eski haline dönüyormuş saç, sakal. Zaten sakalda tam işe yaramıyormuş. muratflash kesmeye meraklı değilim ama sakalsız da olmuyor. :)
Genetik konusu da doğru. Benim anne tarafının bir kısmı benim gibi sakalsız.

@tarıkbuğra, iğne falan yaptırmam yav. O kadar da takmıyorum.
Sizin sakalınız olduğu için sakalı olmayanı anlamıyorsunuz :) Minoxil'den vazgeçtim. Bırakınca tekrar eski haline dönüyormuş saç, sakal. Zaten sakalda tam işe yaramıyormuş. @muratflash kesmeye meraklı değilim ama sakalsız da olmuyor. :)
Fazlada sıkıntı yapma öyle sıkıntı yapılacak bişey değil... Bide belki yaşın ilerledikçe çıkabilir...

Minoxil için ciddi hormon bozukluğuna yol açtığından bahsediliyordu bilginiz olsun.

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Minoxil için ciddi hormon bozukluğuna yol açtığından bahsediliyordu bilginiz olsun.
Daha dün prostat için geliştirilen ama saç döken hormonu kesen bir ilaç aldık arkadaşa, adı proscar, 16 liraydı. Araştırmış o işe yaradığını iddia edenler varmış.
İlacı bir araştırın derim

arkadaşım bunların hepsi palavra.
en ama en etkilisi dahi 2 gram tüy çıkarıyor bırakınca da dökülüyor.
ama saç dökülmesini engeller bak ona birşey diyemem.
kesin olan şu ki yenisini çıkarmaz.
dökülen yer için kesin çözüm saç ekimidir.
bende hafıf ınce çıkıyor.saç ekımınınde kesın garantısı yokd dıyorlar
@tarıkbuğra, iğne falan yaptırmam yav. O kadar da takmıyorum.
Sizin sakalınız olduğu için sakalı olmayanı anlamıyorsunuz :) Minoxil'den vazgeçtim. Bırakınca tekrar eski haline dönüyormuş saç, sakal. Zaten sakalda tam işe yaramıyormuş. @muratflash kesmeye meraklı değilim ama sakalsız da olmuyor. :)
sakalın olmayınca kendını nasıl hıssedıyorsun?
bırkaç sene önce eskı çalıştığım ışyerındekı müdürümüz bıze sakal ıyı bışe olsa kıçta çıkmazdı demıştı:D
mesela ne gıbı horman bozukluğu?ve bunu nereden duydun

dh de kullanan vardı galiba geçen sene okumuştum. Erkeklik hormonlarıyla ilgili bir sıkıntı olduğunu söylemişlerdi. Araştırmakta fayda var lakin :)

O yorumları çok okudum fakat öyle bir problemle karşılaşanı görmedim. Sadece kafa derisi kabuklananlar olmuş, bir de kafası kaşınıyormuş. Kişiden kişiye fark ediyor :) 8 ay kullanıpta saçlarında %95 artış görenlerde var. Ne derece doğru bilmiyorum. Herhangi bir problemle karşılaşmadım diyor bu 8 ay kullanan vatandaş.

stat counter