Yılan oyunu

Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Snake '97: Telefon klasiği, dsd 164 sdn forum ailem bugün karşıma böyle bir uygulama çıktı eski telefonlar ile o eski oynadığımız yılan oyunu keyfini vermeye çalışan. Tamam o parmağımız ağrıdığı gibi bir heyecanlı bir durumu yok ama yine ekran resmî eski telefonlar olması hoşuma gitti ben ıos için gördün android sürmün de mutlaka benzeri vardır. Son olarak aklıma şöyle bir fikir geldi kim yüksek skor yaparsa paylaşsın bakalım kim nasıl mış bu oyunda. Benim iddialı bir skorum olmadı şimdilik

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Snake '97: Telefon klasiği, dsd 164 sdn forum ailem bugün karşıma böyle bir uygulama çıktı eski telefonlar ile o eski oynadığımız yılan oyunu keyfini vermeye çalışan. Tamam o parmağımız ağrıdığı gibi bir heyecanlı bir durumu yok ama yine ekran resmî eski telefonlar olması hoşuma gitti ben ıos için gördün android sürmün de mutlaka benzeri vardır. Son olarak aklıma şöyle bir fikir geldi kim yüksek skor yaparsa paylaşsın bakalım kim nasıl mış bu oyunda. Benim iddialı bir skorum olmadı şimdilik
Daha önceden görmüştüm.Evet sizin kadar olmayabilir ancak bizde çok oynadık.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Daha önceden görmüştüm.Evet sizin kadar olmayabilir ancak bizde çok oynadık.
Yaşlandığımı farkettim birden :) 5110 telefonumun 3310 onun 3 ile 7 tuşu hep en çabuk eskimişti bu oyun yüzüne baş parmağımın ağrısı halla aklımda :D

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Benim babaannemin telefonu tuşlu :) Her gittiğimde oynuyorum. Çoğu oyundan daha basit ve güzel :D Bir de, yılanla hiç ad yazmayı deneyenleriniz var mı?

mobiluzman26

Asistan
Reaksiyon puanı
94
o hesap makinesinde değil miydi ya? :D
yav hesap makinesi basit iş
bu daha üst seviye
sen hiç 3310 un ekranında leblebi yazısı gördün mü, işte ben yılanla yaptım onu:cool: en son yılanla yıldız çizeyim dedim tel patladı ben de o günden sonra elime 3310 almadım

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
yav hesap makinesi basit iş
bu daha üst seviye
sen hiç 3310 un ekranında leblebi yazısı gördün mü, işte ben yılanla yaptım onu:cool: en son yılanla yıldız çizeyim dedim tel patladı ben de o günden sonra elime 3310 almadım
Fotoğraf var mı?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
3310 varken ben yoktum ki hiç bilmem öyle şeyleri, oynadığım en eski oyun anneannemin eski telefonunda sudokuydu sanırım. Onda da rastgele basıyodum :D

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
3310 varken ben yoktum ki hiç bilmem öyle şeyleri, oynadığım en eski oyun anneannemin eski telefonunda sudokuydu sanırım. Onda da rastgele basıyodum :D
Bebim zamanımda da yoktu ama kullanan babaannelerimiz, anneannelerimiz falan var... ben hep oradan oynuyordum. Bounce ball vardı 7.leveli geçemiyorum hâlâ...

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bebim zamanımda da yoktu ama kullanan babaannelerimiz, anneannelerimiz falan var... ben hep oradan oynuyordum. Bounce ball vardı 7.leveli geçemiyorum hâlâ...
Bizim ailede 1 telefonda vardi o tarz oyunlar onun haricinde hic gormedim snake de sanirim 1 2 kere oynayabildim :D

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
anılar, anılar, şimdi gözümde canlandılar.
anılar, anılar, beni bu akşam ağlattılar. :D :D