Yetenekli bir cari hesap programı ( Ücretsiz ) pc de bulunması lazım

Bu konuyu okuyanlar

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
veresiyeqfqw48599.png

hareketler.jpg

Yapıldığı tarihten itibaren tam sürüm ve ücretsiz olarak dağıtılan Veresiye programı, hızlı çalışması, kolay kullanıma sahip olması ve pratikliği sayesinde kısa süre içerisinde hızla yayılarak birçok işletmeye büyük fayda sağladığı görülmüştür.

Borç - alacak hesaplarının kolaylıkla takip edilebildiği etkileyici özelliklere sahip bu ürün, kullanıcılarından gelen tavsiyeler üzerine sürekli geliştirilmektedir.

Ücretsiz İndir

http://www.veresiyem.com/

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şuan İndiriyorum İstediğim Düzeyde İse Süper Olacak Teşekkürler. :)

ercomert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş nasıl oluyor da böyle bir program ücretsiz oluyor. Birisi açıklama yapabilir mi acaba.Selamlar...

kahra

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Firmanın şirketler için yaptığı daha profesyonel muhasebe programları var , tanıtım amacıyla bunu ücretsiz yayınlıyorlar.

X_X_X_X_X

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ücretsiz olarak görünürde güzel programların kaynak kodlarının da açık olması faydanızadır, aksi halde orta düzey bir yazılımcı bile sizin bastığınız tuşlara kadar programa not ettirip kendi mail adresine yada sunucusuna göndertebilir. Bu yüzden benim aralarından tavsiyem "Tekir" olurdu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamlar.

Açıkçası tümünü indirdim ama sürekli deneme sürümü karşıma çıkıyor.Ücretsiz olarak kullanabileceğimiz;Cari -Stok -Fatura irsaliye kesimi işlemlerimi hangi programı kullanarak yapmalıyım.

tayfunyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben indirdim veresiyemi maalesef pek bir işe yaramaz stok ve fatura yok içinde. Excel daha iyi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kursoft u da denedim o da kısıtlı sürüm.

kemalkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Online çalışan bir ön muhasebe programı tavsiyeniz varmı? nette bir kaç tane buldum ve inceledim kararsız kaldım