Yesil ekran ve siyah ekran olup kapanmasi

Bu konuyu okuyanlar

pemaxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hepsiburadadan aldığım notebook ekranin yarısı yeşil oluyor ve birde siyah ekran olup ekran kilitleniyor daha sonra bilgisayar kendine reset atıyor bu ekran kartının bozukluğunmu? Acer aspire a315 Amd ryzen 3 2200u 4gb ram
Ben bilgisayarı hepsiburadaya geri yolladım birde harddisk den tıkır tıkır sürekli ses geliyor ayni bilgisayarı alan bir arkadaşımdan hiç hdd sesi gelmiyor.

Videoyu tam ekrandan çıkarırken ekran kararması kilitlenme
Yeşil ekran ve ekran kilitlenme olayı videonun sonunda ekran kilitleniyor ilk başlarda ekran yarısı yeşil oluyor.
Burda internette takılırken ekran direk siyah oldu elle reset attim.
Hdd den gelen ses arkadaşlar yeni alinan bilgisayar hepsiburada gönderdim ama bir sorun çıkarırlarmi uzman arkadaşlardan yardımlarınızi bekliyorum. eski bilgisayarımda 3 gb ram intel hd grafik vardi hic bukadar kasma donma yaşamamıştim

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Cihazı değiştireceklerdir merak etmeyin. Üretim hatası yüksek ihtimalle. Veya taşınırken olmuş.

pemaxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı değiştireceklerdir merak etmeyin. Üretim hatası yüksek ihtimalle. Veya taşınırken olmuş.
Hocam bu sorunu görebileceklermi işte sıkıntı orda. Ben not yazdim ve bu videoları masa üzerine attim inşallah izlerler