yerel disk c silindi word dosyama geri ulaşmam gerek

Bu konuyu okuyanlar

ecessase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yerel disk c silindi word dosyama geri ulaşmam gerek lütfen yardımcı olun

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Data Recovery şeklinde arama yaparsanız ilgili bir uygulama silinen dosyalarınızı geri getirebilir.

ecessase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayara cok hakim değilim yardımcı olur musun

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bilgisayarın açılıyor mu? Açılıyorsa şu yazılım iş görür. Kullanımına ilişkin video da şurada.
bilgisayarımdaki yerel disk c klösörünü sildim. silme işlemi bittikten sonra gördüm ki herşey ordaymış. pek pc den anlayan birisi değilim ama bir ay üzerinde çalıştığım ödevimde kaybolmuş ve yenisini hazırlamam için zamanım kalmadı.sistem geri yüklemeye çalıştım ama olmadı.

ecessase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet açılıyor kullanıyorum su an

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Recuva işini görür diye tahmin ediyorum. Ama olur ya, eğer yukarıda önerdiğim yazılım iş görmezse, PartitionGuru Free'yi deneyebilirsin. Yalnız; tarama işlemi uzun sürebilir, çok etkili bir yazılımdır.
Buradan indirebilirsin, şurada da kullanımına ilişkin (İngilizce) görsel anlatım var.

ecessase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedim üç saat tarama yaptı ama bir dosya bile bulmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Hangisini kullandın, nasıl çalıştırdın bilmiyorum. Bir dosya bile bulmamış olmaları imkansız, bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz.
Şunu da belirtmekde fayda var, aradığınız dosya aynı isimde olmayacak, çok farklı anlamsız isimler alabilir, buna dikkat edin lütfen. Youtube'dan, Google'dan önerdiğim yazılımların kullanımlarına ilişkin, özellikle recuva ile ilgili, onlarca video var görsel anlatımlar var, araştırın, bakın. Olmazsa, bilgisayara hakim olan bir yakınımızdan yardım alın.

Son düzenleme:

Son mesajlar