Yenilenmiş iphone

Bu konuyu okuyanlar

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Ekran Görüntüsü 2018-09-15 02-09-32.png

kaşık yok Neo!

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
almak istiyorsan al ama çoğu kişi almaz onu.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bence alabilirsiniz iyi gibi duruyor. Ben 6S kullanıyorum bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Alınabilir ilk başta para gittigidiyor havuzunda duruyor bir problem çıkarsa iade edersin ama yenilenmiş cihazları genel almazlar sonuçta hangi parçası değişti ne oldu bilinmiyor..

İskenderseverim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alınabilir ilk başta para gittigidiyor havuzunda duruyor bir problem çıkarsa iade edersin ama yenilenmiş cihazları genel almazlar sonuçta hangi parçası değişti ne oldu bilinmiyor..

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hmm. Fiyatı uygum diye almak istiyorum ve şarj aleti kulaklık falan eski iphone'umdan dolayı duruyor, ve yenilenmiş telefonda sadece telefonun orjinal olması hoşuma gitti ama daha önce hep 0 cihaz aldığım için bunda kafamda soru işaretleri oldu.

Son düzenleme:

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Her zaman 0 kullanmanı tavsiye ederim. Pişmanlık olmaz. Yenilenmiş cihazlarda anakart aynı. Yani ömründen kullanıldığı ölçüde azalmış. Alışveriş güvenli ama ben almanı tavsiye etmiyorum

İskenderseverim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hmm. Fiyatı uygum diye almak istiyorum ve şarj aleti kulaklık falan eski iphone'umdan dolayı duruyor, ve yenilenmiş telefonda sadece telefonun orjinal olması hoşuma gitti ama daha önce hep 0 cihaz aldığım için bunda kafamda soru işaretleri old
Her zaman 0 kullanmanı tavsiye ederim. Pişmanlık olmaz. Yenilenmiş cihazlarda anakart aynı. Yani ömründen kullanıldığı ölçüde azalmış. Alışveriş güvenli ama ben almanı tavsiye etmiyorum

Hmm haklısın. Teşekkür ederim

Son düzenleme:

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Yenilenmiş ürünler alınmaz onun yerine temiz ikinci el ya da iPhone SE bakman daha mantıklı olur

İskenderseverim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aslında 2 sene önce (orjinal) 5s aldım ama 1. Senesinde suya düşürdüm ve çalışmadı sonra j3 aldım idarelik ama baya kullandım, şimdi bunun elranına çok alıştım o yüzden biraz büyük telefon düşündüm

ByMiraç10

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bence güvenilir ben oyun ekipmanları falan almıştım önceden :)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,727
Mobil cihazlar SRS dahil değildir.

İskenderseverim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zaten gittigidiyor güvenilir ancak yenilenmiş ürünn başına ne gelmiş bilinmiyo belki garantide çok şeyi değişmiştir.

Eski telefonum olan orjinal 5s bana satıldığında orjinal olmasına rağmen hata verip kapanıyordu 2 kez değişmesini talep ettim 3.sünde değişti ve 0 cihaz gelmişti. Onun gibiyse almayı düşünüyorum

Son düzenleme:

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
yenilenmiş başka şey swap başke şey dikkat edin sizin değişen 5s swap cihaz,bu dediğiniz eski parçaları orjinal olup olmadığı belli olmayan parçalarla değiştirilmiş bir cihaz,ki büyük ihtimal yan sanayi parçalardır çünkü apple dışarıya parça tedariki yapmıyor

İskenderseverim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yenilenmiş başka şey swap başke şey dikkat edin sizin değişen 5s swap cihaz,bu dediğiniz eski parçaları orjinal olup olmadığı belli olmayan parçalarla değiştirilmiş bir cihaz,ki büyük ihtimal yan sanayi parçalardır çünkü apple dışarıya parça tedariki yapmıyor

Aaa bildiğim iyi oldu, teşekkür ederim

Son düzenleme: