Yeni YouTube kanalı acsam

Bu konuyu okuyanlar

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Yeni kanal acsam konusu ne olsun acaba maç özeti yada maç koysam tutar mi

Ertugrul.v2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yeni kanal acsam konusu ne olsun acaba maç özeti yada maç koysam tutar mi
Dostum öncelikle şimdiden başarılar dilerim. Konusu spor olabilir ama sadece özet yada futbola yoğunlaşman kanalı sadece futbol izleyicilerine çeker ve tutması biraz daha zor çünkü özetleri izleyenlerin çoğu ya izleyemediği için aratıyo ve ilk çıkan özete tıklıyor. Bir youtuber edasıyla paylaşım yapman tutmasındaki en önemli etkendir.Montajlar önemli öncelikle ve Özetler için aldığın kesitler önemli buna çok dikkat etmelisin.Basketbol özetleri futbol özetleri ve "en iyi anlar" "antrenman görüntüleri"ve önemli derbilerin öncesinde avrupa maçları öncesinde ki basın konuşmalarını paylaşabilirsin.Dediğime uyarsan en iyi goller , en iyi kurtarışlar , avrupadaki başarılarımız gibi videolar da yükleyerek kitleni arttırabilir instagram ve twitterda youtube hesabının bir destek amaçlı sayfasını açarsan herşey daha iyi olabilir umarım bu yolda emin adımlarla başarıya ulaşırsın.;):)

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Haklisin ve sadece futbol değil spor yani f1 olabilir Avrupa Afrika vssen bu işten iyi anlıyorsun isim önerin ne olur

Ertugrul.v2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum F1 farklı bir şeye giriyor.O tarz bir kanal açarsanda rally , f1 ,motocross, ve moto gp tarzı yarışları paylaşabilirsin çünkü aynı kanalda ayrı zevkler pek iyi olmaz . Tamam her zevkten insana hitap etmekte iyi olabilir böyle düşünebilirsin ama Ben futbol hastasıysam f1 videolarına pek değil hiç bakmam ne bileyim basketbol sevipte futbol seven insanlar çok ama spor ayrı Teker yarışı farklı konseptler. Kanal ismi önermek bana düşmez ama
en azından ilham alabiliceğin İSİMLER verebilirim , şöyle ki ;
Spor için : Sports Machine - Red Card TV - Infinity Sports
Yarış için : Race Machine - Competitive Wheels - Speedyz HD

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Maç özeti ben den alsam telif falan o işlerden hiç anlamak aspor telif atarmi

beyazesyatamircim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
telif atabilirler, ama maç özetlerine ben abone olurum üstad. şimdiden başarılar dilerim.

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
O zaman kanalın açılış maçı derbi olsun

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Demedim ama netim yavaş olduğu için hala yukluyor

gokhanseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Clickbait olayını iyi kavraman gerek. eğer küçük resmi ilgi çeken birşey yapmayı başarıp başlığı doğru yazarsan iyi tıklanırsın.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Telif hakkı olmayan içerikler yapman lazım. Maç özetini bile dünya paraya satıyorlar bedavaya yükletmezler