Yeni yılın ilk mesajı, ilk konusu, ilk üyesi! Orda mısınız?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

YgmuR

Asistan
Biri kahvemi dedi vallaha ta burda duyuldu kokusu bende kahve isterim ama sade olsun pls sevgilerimle :)

Berkin Bozdoğan

Profesör
Selamlar Değerli Dostlar,

Bugün içinde hediyeler müstakbel sahiplerine doğru yola çıktı. Yarına kadar elinizde olabileceği konusunda çeşitli duyumlarımız var. Nöbet tutmaya başlayabilirsiniz. :)

Güzel günler ve muhteşem yıllar dilerim.

chimera

Dekan
Onursal Üye
Kazananlara hediyelerini iyi günlerde kullanmaları dileklerimle. :)

fish

Profesör
kazanan arkadaşları çekemediğimi belirtir :mad:

sistem kurbanı olduğumu yineler :(

yönetime sevgi ve saygılarımı sunarım ;D

Berkin Bozdoğan

Profesör
fish dedi ki:
kazanan arkadaşları çekemediğimi belirtir :mad:

sistem kurbanı olduğumu yineler :(

yönetime sevgi ve saygılarımı sunarım ;D
Hepimiz sistem kurbanıyız zaten, çaktırma. :) Ecnebilerin dediği gibi "**** the system" dileklerimi yeni yıl için tekrarlıyorum.

fish

Profesör
berkin hocam;

çaktirmiyim diorum ama :# olmuooo o_O

yeni yılda yeni sistemler diliyorum ben de o vakit :)

ecnebilere de bilare katılıyorum..

iol99

Profesör
Hediyeleri kazanan üyeler hediyelerine kavuşunca hediyelerle beraber resim çektirip yollasınlar. (Bir cümlede en fazla hediye kelimesini kullanabilme rekoru kırdım galiba o_O )

Devlet sırrı mı yahu nedir hediyeler? Derin SDN :# Diğer üyeler kıskanmasın (üyelerin başına gelebilecek diğer argo benzetmeler) diye söylenmiyor mu yoksa? ;D :D

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Yanlis hatirlamiyorsam 8600GTS, sana ozel Google mouse pad ve tam surum Bitdefender Antivirus paketi gonderildi.

8600GTS

Üyecik
Google mouse pad çok güzel.Renklerine hasta oldum.Kullanmayacağım.Saklamayı düşünüyorum.Teşekkürler

lb.bingol

Profesör
Troy dedi ki:
Yanlis hatirlamiyorsam 8600GTS, sana ozel Google mouse pad ve tam surum Bitdefender Antivirus paketi gonderildi.
Bana da kıytırık :p bir Panic Button yollayın siz.Koskoca 100000. mesajı yazdım.Kıymetimi bilen yok ki. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :L :L :L :L %( %( %( %( %( %( %( %( %( +( +( +( +( +( +( o_O o_O o_O o_O o_O %( %( %( %( %( ??? ??? ??? ???

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Tesekkur mesaji yerine bunlari okumak da varmis... Biz tesekkur ederiz hediyelerimizi kabul ettiginiz icin.

lb.bingol

Profesör
Troy dedi ki:
Tesekkur mesaji yerine bunlari okumak da varmis... Biz tesekkur ederiz hediyelerimizi kabul ettiginiz icin.
Şaka yaptığım anlamadınız mı beah? Teşekkürler.Şaka için de pardon.Gerçi siz inanmayacaksınız ama.

turoksin0

SDN Okuru
Troy dedi ki:
hediye için teşekkürler gerçekten çok beğendim ama biraz uyum sorunu çekicem gibi :)

stat counter