Yeni yapılan eve Türk Telekom alt yapısı çekme

Bu konuyu okuyanlar

Bekir1517

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni taşındığımız evde Türk Telekom alt yapísı yok. Bende dilekçe yazdım. Tahmini kaç ayda alt yapı çekerler ?

titania1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben 1.5 sene sonra getirtebildim. Twitter'da ceo'su aktif. Paul Doany adı sanırım. ona bahset.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Yaşadığın şehire göre değişir İstanbul gibi işlek bir yerde çalışıyorsan geri bildirim yapabilirler 1 ay içinde

ÖMÜR İVEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben 1.5 sene sonra getirtebildim. Twitter'da ceo'su aktif. Paul Doany adı sanırım. ona bahset.

Nevşehir 'de ikamet ediyorum. 25 Eylül tarihinde yapımı tamamlanan evime taşındım. Türk Telekom İl Müdürlüğüne eski adresimden yeni adresime nakil için gittiğimde yeni hat tesisinde İl'in yetkisinin bulunmadığı sisteme girilen verilere ve başvuru sayısına göre Genel Müdürlükten ödenek çıkarıldığı belirtilerek başvurum alınarak hattım donduruldu.

Geçen 2,5 ay zarfından apartmana 7-8 aile geldi ve onlara da aynı gerekçeyle cevap verildi. Dilekçe göndermeme rağmen başvuru sayısının yetersizliğinden bahsedilerek herhangi bir çalışma olamayacağı belirtildi.

Bende titania1907 'ında bahsettiği üzere Türk Telekom Ceo'suna twitter üzerinden mesaj attım. Anında geri dönüş yaptı bu ay sonuna kadar bina hattının çekileceğini bilgisini de ilettiler.