Yeni Turkcell'liler veya faturasızdan faturalıya gelenler için kampanyalı tarifeler

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
24
şu anda kampanyada olan 2 yeni tarife var. yeni turkcelle gelenler ve faturasızdan faturalıya gelenler için.

25 yaş altı için GNÇ avantaj paketi: 4 gb+1000 dk + 2gb instagramda kullanmak için 39.90.. ayrıca bip, fizy, tv plus'ta kullanmak üzere hepsi için 5er gb internet

Platinum hoşgeldin paketi ki bu bence bu kadar gb için en uygun tarifelerden biri 10 gb + 2000 dk+ bip, fizy, lifebox'a özel 5gb, tv plus'a özel 15 gb, platinumun bütün ayrıcalıkları 79.90 sunduğu her şeyi düşünecek olursam gayet iyi fiyatta.

bunlar şu an kampanyada ne zamana kadar bilmiyorum. daha uygununu sunabileceklere kapı açık :D

Karais

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
%100 Türk firmasına olmasına rağmen tüm paketleri çok pahalı. TT hem ucuz hem de heryerde çekiyor. Gereksiz.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Daha geçen taahhütüm bitti turkcellde, vodofone a geçtim geri şimdi turkcelle geçicem faturalı 6 gb, 45 tl. Hattın açılmasını bekliyorum.
Gnc 2+2 kullanıyodum artık yetmemeye başlamıştı aşşağı yukarı aynı parayı veriyodum akıllı fatura ile. Bunda akıllı faturaya ücret almıyorlar diye biliyorum 2 tl vergi galiba sadece.
Bu 6 gb olan baya iyi paket öneririm, sadece 3 gün falan kaybınız oluyor. Ama normalde eski müşteriye 20 tl flan daha pahalı oluyor.

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
benimde tek sorunum internet yetiremiyordum kampanyalardan da kazanıyorum ama oda bir yere kadar 10 gb olan paketi almayı düşün
yorum. Kampanyalarla falan 10 gb yeter bana diye düşünüyorum. Diğer operatörlere göre daha çok avantajı var Platinumun diğer kampanyalara göre iyibence