Yeni Site Tasarımı Hk.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sercancelik

Üyecik
Merhaba,
Son günlerde yapılan anasayfa değişikliğinden sonra haber akışı sayfa sonunda sabit olarak kalıyor. Önceki ve Sonraki gibi sayfa atlama bağlantıları ya da sonsuz kaydırma gibi otomatik yüklenen bir haber akışı bulunmadığı için son yayınlanan haberlerde geriye doğru gitme imkanımız bulunmuyor. Eski haberleri görüntülemeyi ben mi bulamadım yoksa bir yerde bir hata mı var?

Fragger

Dekan
Merhaba,
Son günlerde yapılan anasayfa değişikliğinden sonra haber akışı sayfa sonunda sabit olarak kalıyor. Önceki ve Sonraki gibi sayfa atlama bağlantıları ya da sonsuz kaydırma gibi otomatik yüklenen bir haber akışı bulunmadığı için son yayınlanan haberlerde geriye doğru gitme imkanımız bulunmuyor. Eski haberleri görüntülemeyi ben mi bulamadım yoksa bir yerde bir hata mı var?
Evet, zaman zaman bende hatalar alabiliyorum. Gerekenin yapılacağından emin olabilirsin.

İyi Forumlar.
Merhaba,

konu geliştiricimize iletildi, gereken çalışmalar yapılmaktadır, fakat aşağıdaki resimde görüldüğü gibi geri-ileri işlemlerinizle diğer haberleri görüntülemede bir problem bulunmuyor.

İyi forumlar.

Adsız.png

stat counter