Yeni Oyunları demo indirmeden oynayın

Bu konuyu okuyanlar

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yeni cikmis oyunlari satin almadan once mutlaka demolarini yukler ve begenirsem gidip alirdim,isin zor tarafi oyun demolari da nerdeyse 2gb dolayinda oluyor. indirme yukleme isi biraz zahmetli oluyordu .Beni bu zahmetten kurtaran bulut sistemi ile calisan www.gaikai.com oldu.
yapmaniz gereken ler cok basit ve kisa,once www.gaikai.com a girin ardindan karsiniza oyunlarin listesi cikacak. oynamak istediginiz oyunu secin , sizden javayi guncellemeniz isteyebilir,guncelledikten sonra tarayicinizdan javayi kullanmasina izin verin.Kisa bir yukleme isleminden sonra(internet hiziniza bagli), artik oyunu oynaya bilirsiniz.
Bazi kisitlamalarla oynuyorsunuz ornegin tam bir ayar cekemiyorsunuz ve goruntu kalitesi ve seslerde de en alt ayarlarda oynuyorsunuz.www.gaikai.com`un bence asil amaci -simdilik- ,oyunun grafiklerinden cok size verecegi zevk ve atmosfer.
.
Sitedeki baslica oyunlar Crysis 2,Battlefield 3,Bulletstorm,Spore,Fifa,Mass effect ,Sims 3, The witcher vs.

sunu soyleyebilirimki bulut sisteminde oyun oynamak gelecegin oyun konsolu olucak.ihtiyaciniz olan internete baglanan bir aygit (PC,xbox,ps3 vs) ve mouse,keyboard yada joypad.CD satin alma yada oyunu bulma derdi ortadan kalkacak .Aha buraya yaziyorum..

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
o sorun bende de cimisti ingiltereden girmeme ragmen daha sonra tekrar denedikten sonra calisti. baska oyunlari denedinmi?

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
TÜRKİYEYİ DESTEKLEMİYOR AMA DAHA SONRA EKLENEBİLİRMİŞ ARADA Bİ DENEYİN DİYOR...:hammer:

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Çoğu kişi demo değil oyunun kendisini korsan olarak indiriyor.Nedeni fiyatı :)

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ya arkadaşlar ben yeni üye oldum konu nasıl açıyoruz bi yardımcı alabilirseniz sevinirim.

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
forumun anasayfasina git oradan konu aci tikla hepsi bu

Nikmikyok

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu sisteme benzer Onlive vardı ondada oyunları kurmadan üyelikle oynanabiliyor