Yeni Nokia Telefonları için Tarih Belli Oldu!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

orcnd

Dekan
nokia cihazlar eskiden beri kaliteli olmuştur. ilk baştan android ile girseydi şimdi huawei yerine nokia vardı.
donanım olarak kalitesinden şüphem yok nokianın. merakla bekliyorum

Speedster

Profesör
Bence biraz blackberry gibi olacaklar geç başladıkları için arkada kalacakalar ama yine de nokia'nın bir marka algısı var alınma ihtimali yüksek tabi eğer iyi bir fiyattan girerlerse.

cagatayz

Asistan
Güzel sağlam telefon olursa ve uygun fiyatlı olursa müşteriler çekinmede alacaklardır. Android işletim sistemi üzerine en mükemmel kameralı telefonlardan biri olurlarsa rakip tanımazlar. Carls Zeiss lensli N95 hala evimde. Zamanına göre mükemmeldi.

Yeşil Okçu

Profesör
O kafayla bana göre başarılı olamaz nokia . Benim tavrımı en son Galaxy Ace kullanıp samsungu kötüleyen birine bebzetebilirsiniz ama cidden çok çektirdi bu Nokia

Stmş

Üyecik
SENİN DEDİĞİN O YILLARDA TÜRKİYENİN EN SEVİLEN MARKASIYDI NOKİA O DÖNEMİN TEKNOLOJİLERİ BİYERE KADARDI ŞU AN YAPACAĞI TELEFONLAR ADROİD 7 Lİ VE SNAPDRAGON 820 Lİ OLACAK

Nokiadan hiçbir halt olmaz illa çok işe yarar bir özelliği koymaz yine bizi kanser eder.Zamanında htcnin yaptığı gibi düzelene kadar kanser etti insanları :)

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Efsane geri geliyor. Umarım güzel bir cihaz yaparlar da alınır. Geri gel kurtar bizi tekelden nokia!!!

stat counter