Yeni Mouse Aldım Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
İçinde pil takılı mı?

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Pili takılı ise pilleri değiştirmeyi dene olmadı biraz bekle yazılım güncelliyordur eğer hiç olmazsa başka porta tak yada başka PC de dene.

Surprise

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İçinde pil takılı mı?
evet takılı görkem bey

---- Mesajlar birleştirildi ----

Pili takılı ise pilleri değiştirmeyi dene olmadı biraz bekle yazılım güncelliyordur eğer hiç olmazsa başka porta tak yada başka PC de dene.
maalesef baya bir süre bekledim ama olmuyor tuğhan bey çözümü uokmudur , ha birde bu ayarlara gidip cihazlara girdiğimde bu mouseyiklavye olarak gösteriyor

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
evet takılı görkem bey
Başka bir pille denemeye çalışın mümkünse. Birde başka bilgisayara takıp deneyin. Yine hiçbir hareket yoksa müşteri hizmetleri ile iletişime geçip ürün değişimi isteyin.

Surprise

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Başka bir pille denemeye çalışın mümkünse. Birde başka bilgisayara takıp deneyin. Yine hiçbir hareket yoksa müşteri hizmetleri ile iletişime geçip ürün değişimi isteyin.
başka pil taktım 16 in 1 driverini yükledim herşeyini yükledim maalesef tık bile yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

bir kötü özellğide satıcı ile mesajlaşmaya girmeniz mümkün değil hepsiburada yavaş yavaş batırıyor

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Satıcı ile konuşunca adamlar türlü türlü bahane uyduruyor. En azından HB konuşunca adamlar itiraz edemiyor.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Arızalıdır.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Şanslısın bence Hepsiburadadan almışsın. İçindeki belgeleri yırtmadıysan geri dönderebilirsin. Sıkıntı çıkacağını zannetmem.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
açma düğmesi ne konumda? swich şeklinde olacak... pil doğru takılı mı?