Yeni Modeme Ping Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

mahmutbnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni almış olduğum tp-link archer vr400 ac1200 modemimde ping sorunu yaşıyorum eski modemim de böyle bir sorun yoktu oda tp-link ama üst modele geçince böyle bir sorunla karşılaştım sebebi nedir ?

okipookie67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bu tip sorunlar daha çok teknik sorunlar oluyor arıza kaydı oluştur bence. Bende de olmuştu öyle düzeldi.

demirkan-atl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yeni almış olduğum tp-link archer vr400 ac1200 modemimde ping sorunu yaşıyorum eski modemim de böyle bir sorun yoktu oda tp-link ama üst modele geçince böyle bir sorunla karşılaştım sebebi nedir ?

portlarda oluşan sıkıntıdır büyük ihtimalle. ama bi ihtimal daha var oda bulundugun bölge yüksek hızı desteklemiyorsa megabit hızında yüksek ise bazen bu şişmeye aebep olup kopmalar yapar. Ama büyük ihtimalle portlarda aıkıntı vardır arıza kaydı oluştur

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Modemimi degistirmedigim halde 1 hafta pingum yuksekti. Ariza kaydi olusturacaktim sorun gozukmedigini yinede kayit olusturulacagini söylediler. Ancak modemimin 4.5 gundur hic kapanmadan calistigini soylediler resetleyip denememi istediler. Resetten sonra duzeldi ancak daha eskiden basima gelen bir sorunda alt yapi sorunlari yuzunden megabitlerle oynamislar. Aradigimda düzeltmislerdi

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Teknik sorundur muhtemelen eski modemi bağlayıp tekrar denedinizmi..

Son mesajlar