Yeni Macbook Pro

Bu konuyu okuyanlar

berkkan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar 1 hafta önce macbook pro 2015 aldım 4199tl ye bu yeni prolar sanırım temmuzda gelecek iade etsem mi çok fark olur mu

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
14 günü geçirmeden iade et paranı geri al sonra temmuzda çıkana bakarsın eğer iyi değilse tekrar bunu alırsın belki fiyatı da biraz daha ucuzlar o zamana kadar...

berkkan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
çok fark var mı ki arasında biraz okudumda parmak izi var sonra usb type c yani ?

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Bekle berkkan göreceğiz:) Ben 2 aydır bekliyorum 20 gün kaldı sabır

berkkan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Hacı yenisini çıkacağını bilseydim bu sene almazdım sence iade mi etsem daha sürem var değermi iadeye

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Hacı yenisini çıkacağını bilseydim bu sene almazdım sence iade mi etsem daha sürem var değermi iadeye
Ben olsam ederdim şu sebeple günümüz teknolojisi ve yeni donanımla gelecek yeni macler bende 15' alacağım bekliyorum. Tam boy klavyeyi mac prolara da getirirler inşallah

berkkan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
iade ediyorum karar verdim 2 ay beklicem artık masaüstüne devam :)

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
4199 ? MacBook Pro retina 13 ınc 128 gb?

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bende bekliyom 3 ay bekledim 13-17 haziran arası deyorlar

k.ayanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar başlıktaki yazıların hepsini okumadım, okuyamadım. Çok fazlaydı. Meacbook pro alıcam ama bir kaç haberde yeni versiyonda nvdia ekran kartı kullanılacak, renk seçenekleri gelecek tarzında şeyler okudum. Apple etkinliğini de kaçırdığım için doğruluk payını bilmiyorum. Bahsedilenler gerçek mi gerçek ise yeni kasa macpro lar ne zaman Türkiye'ye gelir.

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar başlıktaki yazıların hepsini okumadım, okuyamadım. Çok fazlaydı. Meacbook pro alıcam ama bir kaç haberde yeni versiyonda nvdia ekran kartı kullanılacak, renk seçenekleri gelecek tarzında şeyler okudum. Apple etkinliğini de kaçırdığım için doğruluk payını bilmiyorum. Bahsedilenler gerçek mi gerçek ise yeni kasa macpro lar ne zaman Türkiye'ye gelir.
Apple haziran wwdc de yazılı. Odaklı sunumar yapıyor macbook tanıtılması a elem yoksa bekle seneye daha iyisinin çıkacağına eminim çünkü teknoloji gelişiyor

k.ayanoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Apple haziran wwdc de yazılı. Odaklı sunumar yapıyor macbook tanıtılması a elem yoksa bekle seneye daha iyisinin çıkacağına eminim çünkü teknoloji gelişiyor
Yorumun için teşekkür ederim. Da ben en fazla aralık ayına kadar bekleyebilirim. Kısa vadede olursa beklemeyi planlamıştım ama anlaşılan ilerleyen günlerde sipariş vereceğim.

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
İphone ile tanıtılabilir en kısa vadede. Bende dünü bekliyordum hayal kırıklığı oldu. Eylül ü bekleyip beklememekte kararsızım şuan kaldı ki pek bekleyecek vaktimde yok

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
İphone ile tanıtılabilir en kısa vadede. Bende dünü bekliyordum hayal kırıklığı oldu. Eylül ü bekleyip beklememekte kararsızım şuan kaldı ki pek bekleyecek vaktimde yok
Ben eylülde tahmin etmiyorum haziran wwdc ler yazılım odaklı oluyor (ios,watchos,tvos,macos)
Eylülde iphonu ön plana çıkaracaklar.ama eylülü bekle çok düşük bi ihtimalle apple sürprüz yaparsa tanıtabili

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkes beklemede,2 ay bekledık boşa bekledik,şimdi önümüzde 2-3 ay bişe var yşne çıkmazsa valla MacBook almaktan vazgeçecem,gidip gğzel bi yerim o parayı

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Herkes beklemede,2 ay bekledık boşa bekledik,şimdi önümüzde 2-3 ay bişe var yşne çıkmazsa valla MacBook almaktan vazgeçecem,gidip gğzel bi yerim o parayı
Bende düşünüyorum acaba çok paramı diye bazende bi kere o oarayı verecen beş yıl kullanacan diyorum diğer bilgisayarlar her ay format attır yoruluyoz.alıp almamak konusunda karar veremedim

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Parasi evet birax fazla,ama mac book pro kullanmak çok farklı birşey,birkere kafan kesinlikle rahat oluyor.güven veriyor kesinlikle, birkere alacan dahada uğraşmıyacaksın,benim fazla bilgisayarla işim olmaz şimdiye kadar 2 kez aldım ıkısınıde en fazla 2-3 ay kullanıp verdim birilerine ,ama mac neverilir,ne kızılır ne atılır o cannn dır cannnn ))

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Parasi evet birax fazla,ama mac book pro kullanmak çok farklı birşey,birkere kafan kesinlikle rahat oluyor.güven veriyor kesinlikle, birkere alacan dahada uğraşmıyacaksın,benim fazla bilgisayarla işim olmaz şimdiye kadar 2 kez aldım ıkısınıde en fazla 2-3 ay kullanıp verdim birilerine ,ama mac neverilir,ne kızılır ne atılır o cannn dır cannnn ))
Macde kafan rahat oluyor windowsta belgeler hep riskte

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar tahmini hangi ayda çıkacak yeni macbook pro?ömümüzdeki ay çıkarmı?