Yeni Hat Aldım Hangi Operatörü Önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Dr.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar numarasından dolayı yeni bir hat aldım geçen günlerde. Şu an kullandığım hattı kapatıp ona geçmeyi düşünüyorum. Fakat operatör konusunda kararsızım. Düşüncelerinizi merak ediyorum, bu konuda yardımcı olur musunuz?
Şu an kullandığım tarife: 15gb internet, sınırsız sms, 2000dk her yöne konuşma, sabit hatlar ve aynı operatör için sınırsız konuşma (Turk Telekom - İndirimli fiyatı 39₺)
Not: Benim için içlerinde en önemlisi internet, belli bir miktar sms ve konuşma da olması gerekiyor ama.
Not: Turk Telekom indirimi belli bir zamandan sonra kendisi teklif ediyor. Şu an güncel fiyatı indirimli olarak 47₺.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Turkcell paket fiyatlarının sürekli zamlanmasından bıkıp TT ye geçtim geçen ay ve iyikide geçmişim aylık 29₺ ye 10gb internetli paket kullanıyorum. İstanbul da yaşadığım için çekim derdi yaşamıyorum 4.5G hızı Turkcell de daha hızlıydı ama pekte önemli değil sonuçta ikiside multimedya kullanırken hemen hemen aynı performansı verir kimsenin oturup mobil şebekeden 10-20gb dosya çekeceğini sanmıyorum yani kıscası TT fiyat performans olarak en iyisi benim fikrim ama yaşadığınız ve sıklıkla seyahat ettiğiniz bölgelerin durumuna göre farklı operatörler tercih edilebilir.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Türk Telekom kullanıyorum memnunum. İnternet ve görüşme paketi doyurucu. Fiyatı da iyi daha ne olsun.

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Eğer şebeke, çekim vs gibi bir sıkıntın yoksa hiç operatör değişikliğine girme