Yeni Donanım Bulundu Sorunu ...

Bu konuyu okuyanlar

linkinpark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba
laptobımı sorunsuz olarak 8 aydır kullanıorum. bir sorun yok. sadece geçen hafta bir sorun oldu. driverlarla ilgili. laptop ne zaman açılsa , Yeni Donanım Bulundu ekranı çıkıp , Bilinmeyen aygıtınızın sürücü yüklemesi gerekiyor diye uyarı gelmeye başladı. 1-2 gün bu şekilde kullandım , driverı ykelemsi için uğraştım ama olmadı. 2-3 gün önce format attım. formattan sonra birşey yoktu. taki bugunku updatelere kadar. yine aynı hatayı vermeye başladı. sizce ne yapmam gerekir? sorun nerede? fotoğraflar aşağıda...

adszrked.jpg

adszzj.jpg

adszzzqe.jpg

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
ses normal çalışıyormu yani bir sürücün yüklenmemiş tam olarak eksik kalmış bu yüzden her pc açıldığında yeni donanım bulundu hatası veriyor bilgisayarınıza düzgün çalışmayan bir donanım varmı ? Bu ses yada wirelles de olabilir

linkinpark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
seste weya wirelesste herhangi bir sornum yok. herhangi bir şeyde sorunum olmuyor sadece açılışta öyle bir uyarı ekrnı gelior...

mcmhammer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
önce usb bağlantılı olan cihazları sök, bilgi. aç. baktın yine buluyo setuptan ses eth. vs. kapat bilg. tekrar aç. Yin buluyorsa everest ultimate programını yükle ordaki modellere göre sürücüleri yeniden sitesinden bulup yükle. Ancak aşama aşama çözersin sorunu. Muhtemelen anakart sürücülerinden biridir.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Resme göre Intel(R) WiFi Link 5100 AGN sürücün için gerekli güncelleştirme başarılı olmamış. O güncelleştirmeyi tekrar almayı dene.

linkinpark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önce usb bağlantılı olan cihazları sök, bilgi. aç. baktın yine buluyo setuptan ses eth. vs. kapat bilg. tekrar aç. Yin buluyorsa everest ultimate programını yükle ordaki modellere göre sürücüleri yeniden sitesinden bulup yükle. Ancak aşama aşama çözersin sorunu. Muhtemelen anakart sürücülerinden biridir.

usb takılı değil genelde laptoba.everesti kurdum o da bişi blmadı... ses eth nereden kapatcam?

Resme göre Intel(R) WiFi Link 5100 AGN sürücün için gerekli güncelleştirme başarılı olmamış. O güncelleştirmeyi tekrar almayı dene.

o driverı indirmeyi denedim , indirdim kurdum ama olmadı...