Yeni blog tasarımım nasıl olmuş?

Bu konuyu okuyanlar

Aytekinet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bloguma yeni bir tema yaptım. Her şey güzeldi ama önceki temamda google anında indexlerken şimdi en az 4 günde indexliyor. Neden olabilir, bir analiz yaparsanız sevinirim.

Blog adresim: http://goo.gl/ZJ8GMb

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
site açılma süresi artıgı için google botları zorlanıyordur:laugh:

Aytekinet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herşeyi denedim onu denememiştim bunun tek nedeni blog anasayfada ki sosyal butonlar şuan Mobil 73/100 Bilgisayar 62/100 kodları düzenleyip tekrar deneyelim bakalım neler olacak :)

Aytekinet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anasayfadan butonları kaldırdıktan sonra Bilgisayar 62'den 63 oldu sadece daha hızlı olmuyor?

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Ben size bişey sormak istiyorum. Bende kuzenimle ortak bi blog açtım wordpress üzerinden ama blogger daha çok tercih ediliyor heralde sizce wordpress mi ? Blogger mı ? Birde böyle blog tasarımlarını nasıl yapıyorsunuz yani bunu herkes yapabilir mi ? yardımcı olursanız sevinirim

gonencemlak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni isim farklı uzantı ile her ikisini de kullanmanız önerilir. Fakat kesinlikle içerikler de farklı olmalı.

Aytekinet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben size bişey sormak istiyorum. Bende kuzenimle ortak bi blog açtım wordpress üzerinden ama blogger daha çok tercih ediliyor heralde sizce wordpress mi ? Blogger mı ? Birde böyle blog tasarımlarını nasıl yapıyorsunuz yani bunu herkes yapabilir mi ? yardımcı olursanız sevinirim

Wordpress daha iyidir bana göre eklentilerle güçlendirilebilir. Ve .com gibi alan adı alarak daha akılda kalıcı olabiliyor. Bloggerı ben eskiden beri kullandığım için wordpresse geçiş yapmadım.

Tasarımları ise başka bir temayı düzenledim. Biraz html, css bilgisi gerekli. Benim için sıkıntı yok o konuda.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
Şu üsteki geçen haber kodunu paylaşır mısın ?

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Wordpress daha iyidir bana göre eklentilerle güçlendirilebilir. Ve .com gibi alan adı alarak daha akılda kalıcı olabiliyor. Bloggerı ben eskiden beri kullandığım için wordpresse geçiş yapmadım.

Tasarımları ise başka bir temayı düzenledim. Biraz html, css bilgisi gerekli. Benim için sıkıntı yok o konuda.
Anladım teşekkürler :) Kusura bakmassanız eklentiler ne işe yarıyor açıklama şansınız var mı ?

Aytekinet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şu üsteki geçen haber kodunu paylaşır mısın ?

blog teması bu hocam kodları içinden alabilirsin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Anladım teşekkürler :) Kusura bakmassanız eklentiler ne işe yarıyor açıklama şansınız var mı ?

Wordpresste bir çok eklenti vardır, mesela bir resim galerisi oluşturmak için bir eklenti kurarsınız gibi. Bunun gibi bir çok alanda eklenti var seo olsun, iletişim formu olsun vb. wordpressle biraz uğraşırsanız bunları hemen anlayabilirsiniz zaten.

ekremkkpn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar burda kimse var mı birşey sormam lazım

PelinYavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CDN kullanarak site hızınız artırmayı deneyin bu işe yaramazsa buradan bildirin üzerinde düşünelim.

Yüksel Duman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İçeriğinizin sade olması avantaj fakat Bloğunuz SEO'lu değil

jdsezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kardeşim Çok Fazla Yüklenmişsin Bloguna Giremedim

Sunucu bulunamadı

hariciblog.blogspot.com.tr konumundaki sunucu bulunamıyor.

Adres www.sunucu.com yerine ww.sunucu.com gibi yanlış yazılmış olabilir.
Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve İnternet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına İnternet'e erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.

Aytekinet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bıraktım arkadaşlar blogger işini artık hobi olarak küçük bi blog açıp günlük tutuyorum.

gonencemlak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş; blog responsiv değil. Yeniden tasarlaman için harcayacağın zaman yerine wordpress 'den yararlanmanı öneriyorum.

teknozyum34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
site açılış hızınız çok iyi durumda değil. Ayrıca içerik kod oranınız düşük. Daha az görsel, daha çok özgün düz metin sitenizi belli seviyelere getirebilir.