Yeni Bir Site için Yapılıcaklar

Bu konuyu okuyanlar

bkwebtasarim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar sizlere kısa kısa anektotlar ile yeni bir siteye neler yapılmalı onlardan bahsedeceğim.Hemen konuya girelim gece geç saatolmadan ve yarında iş var eğer beni takip etmek isterseniz Blog | BK Web Tasarım, Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım, Kişisel Web Tasarım, Profesyonel Web Tasarım, Web Sitesi Tasarımı, Web Yazılımı İstabul, Seo sitemizden makalelerimizi takip edebilirsiniz.Bk web tasarım ve seo hizmetleri

1. Domain keywords kelime olursa daha iyi olur. ilk etap çok hızlı hareket etmeyin zaten hızlı hareket ederseniz hemen 10 larca 100 lerce backlink alayım seo kasayım kastırayım gibi heyecanlar içerisine girmemelisiniz.Açık Olmaya çalışıyorum teknik terimler ile sizleri sıkmak istemiyorum.Böyle daha iyi anlayacağınızdan eminim.
2.Sitenize öz özgün makaleler hazırlayın, ban yememiş cezalı olmayan sitelerde makalelerinizi yayınlayın.Tabi kendi sitenizdeki makaleleriniz de özgün olmalı çalıntı olmamalı bu şekilde devam edemessiniz. Kimseyi kandırmanın anlamı yok.
3.Mesela seo suna başladığımız ve aynı zamanda web tasarımınıda bizim yaptığımız http://www.vefilpatchwork.com patcwork halı , vintage halı kelimeleri gibi kendi kategorisinde sıralamalarda çok yüksek sitelerinde olmasına rağmen sitemizi 19. sıraya almış bulunmaktayız.Acele etmeden 1. sıraya alacağımızdan emin olabilirsiniz.Aceleden kastımızda budur.
4.Sitenizi sürekli güncel tutun bundan bıkmayın firma sitesiyse bile bir tane blog açtırın bu blogtan sürekli güncel haberler bilgiler paylaşın.

5.Backlinklerinizi 1-2 ay geçtikten sonra sıklaştırmaya ve fazlalaştırmaya bakın baya yol katetmiş olucaksınız.Daha rahat hareket edebilirsiniz.Bundan sonrasıda size kalmış devamı bk web tasarım sitemizde şimdilik bukadar eğer bu yazımızı sitenizde yayınlarsanız mutlaka bizim sitemizin linkinide eklemeyi unutmayın makale tamamen özgün ve tarafımdan yazılmıştır.Saygı duyar iyi çalışmalar dilerim...

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Yanlış anlamada senin yukarda verdiğin siteler açılmıyor bile

bkwebtasarim

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Siteler aktif herhangi bir sorun bulunmamaktadır.Önemli olan yeni arkadaşlarımıza güzel bilgiler vermekti,siteler açılmasa bile bu bir problem sayılmaz, hosting bazlı kapanışlar olabilmektedir.Bunu herkes yaşayabilir.Siteleri kontrol ettim gün içerisinde bir kapanış olmamış. ilginiz için teşekkürler...

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Başlangıç düzeyinde kısa ve güzel bir yazı olmuş. Tebrikler